Zdraví

Smoke out – názory, cena, kde koupit, původní, nebo je to stojí za to?

Kouření závislost, což v mnoha případech vede k invaliditě a úmrtí pacienta. Podle statistických studií USA, kouření omezuje život člověka v průměru 13 let. Není divu, že mnoho z nich se snaží přestat kouřit zachránit zdraví. Ale dělat to velmi obtížné. Důvodem je závislost na nikotinu. Ale snadno vyhnout, pokud si myslíte, prodejců spreje „Smoke Out“. Tvrdí, že odvykání kouření je možné, pokud do 14 dnů k léčbě úst lékařskou nikotin.

Spray kouření kouř

„vykouřit“ slibuje, že vás zbaví špatných návyků 2 týdny. Kromě toho má řadu pozitivních účinků na zdraví. Uvádí se, že nejpozději do 14 dnů získáte:

 • svěží dech;
 • úsměv;
 • krásné a dobře upravené vlasy;
 • plný čich.

Ty již nebudou muset smrad z cigaretového kouře. Jdi pryč kašel, a budete se cítit mnohem lépe. Kromě toho, budete přestat kouřit, aniž by:

 • vůle a nikotinu;
 • přibývání na váze a zvýšená chuť k jídlu;
 • duševní nepohoda a změny nálad.

Návod k používání „Smoke Out

Spray Smoking “Smoke Out” je třeba sprej v ústech denně. Počet zvyklostem není omezen. Mělo by se používat vždy, když cítíte potřebu nikotinu. Průběh léčby je obvykle 2 týdny. Pak spray „Smoke Out“, které již nepotřebujete. Se vzdát cigarety navždy.

Sazba “Smoke Out

“Smoke Out”, podle oficiálních internetových stránkách, patří:

 • lékařské nikotin, aby se zabránilo abstinenční příznaky a potlačují chuť s kouřením;
 • Gotu Kola – pro zlepšení paměti;
 • St. John tečkovaná – pro normální funkci nervového systému;
 • máta peprná, eukalyptus, Melissa, mentol, pro svěží dech.

Je zřejmé, že v souladu s prodejci „vykouřit“ hlavním účinkem je zajištěno tzv lékařského nikotinu. Ten odstraňuje chuť na cigarety. Další látky plní pouze podpůrnou funkci.

Názor lékaře kouř

„Smoke Out“ nepomůže, aby přestali kouřit. V jeho složení je lékařský nikotin. Tato látka neexistuje v přírodě. Existuje pouze jeden nikotin, které jsou obsaženy v cigaretovém kouři.

Pravděpodobně prodávající „vykouřit“ volal tento termín obvykle nikotin, která obsahuje léky. Jedná se o stejný chemická sloučenina, která se vyskytuje v cigaretovém kouři. Jediný rozdíl je v účelu. Nikotin ve formě náplastí nebo jiných lékových forem použité s cílem odstranit závislosti na nikotinu, a nikotin cigaretového kouře je výhradně určeno pro splnění lidskou potřebu kouření.

Podívejme se, jak provozovat tyto produkty, které obsahují nikotin nebo jiné nikotinových receptorů stimulanty. Zlozvyk osoby se skládá ze dvou částí: fyzické a psychické. Fyzikální účinky nikotinu na metabolismus. Psychologický – zvyk táhnout z cigarety, když jsou vystaveny určitým triggery. Každý oni vlastní. Spouští obvykle několik desítek a někdy i několik set. Mohou to být:

 • použití potraviny;
 • příjem alkoholu;
 • konec hnací;
 • jít na toaletu;
 • volat svou ženu na telefonu, atd.

Odvykání kouření, člověk musí překonávat oba faktory – jak psychické a fyzické – ve stejnou dobu. Je to těžší, než k jejich překonání individuálně. Z tohoto důvodu je možné provést takto: a. Odebrat první komponenty z psychologického sklonu a potom fyzické

Fyzická složka zůstává, a psychologické vlevo, nástroje na bázi nikotinu. Vezmeme jim člověk nekouří a odstavit od zvyku držet cigaretu v ústech. Nicméně, on netrpí vysazení nikotinu. Poté, co pacient zbaví mechanického zvyku utahování za určitých okolností, můžete začít se zbavit závislosti na fyziologické úrovni. Drogy Nikotin zrušit. To může být provedeno najednou nebo s postupným snižováním dávky.

Thus, pokud je „vykouřit“ obsahuje nikotin, jak je naznačeno prodejců, tento nástroj je jedním z léky na odmítnutí osoby kouření. Znamená to, že je to efektivní? Asi ne. Webové stránky, které prodává „Smoke Out“, nevzbuzuje důvěru. Je docela dobře možné, že je v kompozici podle spreje ne ne nikotinu.

alarmující následující prohlášení na oficiálních internetových stránkách:

1. “Smoke Out” je jediný nástroj, který vám pomůže přestat kouřit.

Ve skutečnosti, pokud jste „vykouřit“ obsahuje nikotin, má desítky protějšky. Mimochodem, jejich účinnost často zdaleka není žádoucí.

2. “Vykouřit” odstraňuje závislost na 14 dnů.

To není pravda. Většina analogů použit během 4 týdnů. Někdy jsou používány déle. Proč by „vykouřit“ ulevilo od návyku na nikotin tak rychle, pokud se neliší od nich?

3. “Smoke Out” nemá žádné vedlejší účinky.

Je to nemožné. V případě, že výrobek obsahuje nikotin, nebo jiné stimulanty nikotinových cholinergních receptorů, mělo by to být kontraindikace a vedlejší účinky. V návodu k takových léků najdete obrovské seznamy nežádoucích účinků. A i když velmi zřídka, 100% bezpečné tyto fondy nemohou být jmenován. Vzhledem k tomu, nikotinové receptory jsou přítomny v mnoha oblastech lidského těla, takže nikotin nebo jeho náhražky ovlivnit prakticky všechny orgány a systémy.

Všechny výše svědčí o tom, že prodejci „vykouřit“ poskytují nepravdivé údaje týkající se vlastností, složení a klinickou účinnost tohoto produktu. S největší pravděpodobností budete dostávat pravidelné osvěžující sprej na ústa. Nejúčinnější komponenty v něm jsou máta peprná a eukalyptus. Voní hezky, ale jen těžko pomůže přestat kouřit.

Cena kouř

„vykouřit“ náklady …. Není to nic, pokud jste v porovnání s penězi, které jste strávili měsíčně na cigarety. Zakoupíte je pravděpodobné, že nabízejí několik lahví sprej, takže si můžete absolvovat kompletní léčebnou kúru.

Kde koupit?

Spray Smoking “Smoke Out” se prodává na oficiálních stránkách: smoke-out střiku. Můžete si ho koupit, objednat dodání do nejbližší k domu poště. K tomu je třeba zadat své údaje do objednávkového formuláře, nesmíme zapomenout ani určit vaši zemi pobytu. Poté, co obdrží zpětné volání na telefonu, je nutné potvrdit objednávku ústně. Zásilka bude vytvořen na další den. Po několika dnech si můžete zajít na poštu a vyzvednout sprej.

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *