Smartwatch A1 - hodinky, negativní komentáře, recenze, cena, oficiální internetové stránky
Zprávy

Smartwatch A1 – hodinky, negativní komentáře, recenze, cena, oficiální internetové stránky

Vážení čtenáři, dobrý den. Dnes má naše revize se

týká rozpočtu, modelové čínské chytré hodinky – SmartwatchA1. Jedná se o další kopii Apple hodinky s podobným designem, ale špatným výkonem. Dnes je analog maximálně podobá originálu z Cupertino, o čemž svědčí nejen designem ciferníku. SmartwatchA1 přijala i návrh popruhu s množstvím barev, stejně jako rozhraní menu.

No, uvařit čaj, získat sušenky, začneme se zaváděním tohoto chytrý gadget.

Tak jako čínské společnosti kopírovat produkty známých značek. A ve skutečnosti odsuzovat a nechtějí. Ne každý uživatel má možnost připojit se ke skupině šťastných majitelů chytrých pomůcek. Zde přicházejí na pomoc čínských výrobců, které nabízejí směšné množství zajímavých přístrojů. Dnešní trend – chytré hodinky. Vydáno její model prostě líní.

Na straně levé a nejmenované firmě, která se zabývá výrobou modelu chytrých hodinek s přímočaré titulu SmartwatchA1. S návrhem čínských řemeslníků nevadí vůbec zkopírováním všechny s Apple Watch. Operační systém? Samozřejmě, že ne od americké značky, a proto, když je Android. Hodit do nízkých nákladech a připravený model, což je přesně zájem kupujícího.

Těmto požadavkům nevyhovuje žádný Apple Watch

Zobrazit všechny 7 fotek

Ať už jsou recenzí SmartWatchA1, nemohou soutěžit s hodinami od Apple, s výjimkou cen. Takže vám pochopit rozdíl a rozhodne, zda klonovat, tady jsou klíčové rozdíly.

 • design. Tam nemusí být ani mluvit – s jistotou obejít Apple Watch SmartwatchA1. A jak jinak, s ohledem na vysoké náklady na první. Mají případ Apple a další spolehlivější a popruhy, a vypadat reprezentativně.
 • Vlastnosti. Opět platí, že znaménko plus jde na americký produkt. Apple Watch prostě nemohla jít na trh s hardwarem slabé nebo špatné zobrazení. S vysokými náklady, které jsou na vrcholu.
 • Podpora platformy. Zde je to, co čínský lepší chytrý hodinky Apple Watch, neboť se jedná o velké množství zařízení. Koupil jsem „Apple“ gadget, prosím a iPhone ho koupit. SmartwatchA1 žádný rozdíl, ke kterému zařízení vybrat.
 • Podpora SIM. Velmi často čínští výrobci nepříjemné, že vtěsnat do zařízení spoustu funkcí, které nejsou potřeba. Ale podpora SIM karty smart hodinky se ukázalo být velmi užitečná funkce. Apple Watch nemůže.
 • Accessibility. Inteligentní hodinky od Apple vynikající gadget. Nicméně užitečné

  bude zdaleka ne každý uživatel. Platit velké peníze, můžete si přes týden zaslat přístroj shromažďovat prach na polici. Tak proč ne začít s chytrými hodinky ze třídy rozpočtu.

Klíčové vlastnosti h4>

Takže teď víte o hlavních rozdílů mezi viník našeho výrobku od Apple Watch. K přezkoumání SmartwatchA1 a začněme s výkonem.

 1. Kryt: kov a plast
 2. Barva: stříbrná
 3. Silikonové popruh (nastavitelný)
 4. Pásmo Barva: bílá, černá, zelená, červená, modrá
 5. Ochrana proti nárazům a vlhkosti
 6. obrazovky: 1,54 palce 240×240 bodů
 7. Bluetooth 3.0
 8. CPU: MTK6260A
 9. RAM: 128 MB
 10. ROM: 64 MB
 11. slot pod paměťovou kartu a SIM karty
 12. Fotoaparát:

  0,3 MP

 13. Baterie: 380 mAh
 14. Volitelné: monitoring spánek a kalorie
 15. OL> skvělé ceny: Chytrý telefon hodinky SmartwatchA1 ★★★★ ☆

  Zařízení H5> Nenechte si ujít:

  I přes nízkou cenu, SmartwatchA1 se prodává v opravdu roztomilé boxu. Je vyrobena ze čtvercového kartonu, stylizované pod stromem. Vypadá velmi prestižní. Hodinky sám, baleno v sáčku, ležet na speciální obložení, které ho chrání před poškozením během dopravy. Obsah balení SmartwatchA1 je v dolní části okna. To zahrnuje:

 • microUSB kabel pro nabíjení;
 • navádět k SmartwatchA1 (i když ne v ruštině);
 • Screen Protector;

Balíček srovnatelné s těmi, které nabízí jiných výrobců. Jen frustrující nedostatek výuky v ruštině, takže pochopit všechny složitosti tohoto SmartwatchA1 mají své vlastní.

Vzhled a design

Design hodinek okamžitě upoutá pozornost. Vypadají velmi podobně jako čipové hodinky jiné značky. SmartwatchA1 je vyrobena z kovu (přední část) a plastů (zadní kryt). Sestavit žádné stížnosti – všechny byudzhetnenko, ale docela spolehlivé. Překvapivě, dokonce i kovové konce nevyvolávají pocit, že za pár měsíců bude

pokryta prachem.

Nachází se v přední části, mírně vyčnívající obrazovku. Mimochodem, jsou již zahrnuty docela dobrý film. Otvor kamera je na dně, téměř neviditelný, pokud nechcete kontrolovat. Na pravé straně SmartwatchA1 je mechanické tlačítko, stylizovaná kola a nabíjecí port, který je zakrytý krytkou. Zde je stejný, ale těsně pod tam je otvor mikrofonu. Na levé straně pro SmartwatchA1 nic.

zadní kryt je z plastu, vyrobený v barvě popruhu. Blíže k levé straně je externí reproduktor gril. Kryt přijde to, co lze udělat s speciální drážky. Pod ním je první věc, kterou vidíme, lithium-iontová baterie, která ukazuje na zemi původu. Zde přilepený štítek s IMEI zařízení. Baterie je vytažen. Pod ním se nachází dvě štěrbiny pod microSIM a microSD

skvělé ceny:. Chytrý telefon hodinky SmartwatchA1 ★★★★ ☆ ochranu před nárazy a vlhkostí

Ano, dokonce i čínští výrobci poskytli jakékoliv ochrany chytré hodinky SmartwatchA1. Samozřejmě, že to není až který se používá v značkových modelů, ale může zachránit váš přístroj z „smrti“. Vlhkost znamená, že hodiny se nestane déšť, a nádobí umýt jim dá.

Z jít na sprchou nebo vanou s SmartwatchA1 je lepší zdržet – uživatelské recenze redukuje na intolerance hodinami páru (reproduktor není chráněna). Přežít gadget a jemně fouká nebo

pádu ze stolu. S ohledem na design, lze předpokládat, že počet hodin neklidného prachem a špínou.

Strap

Výrobce SmartwatchA1, zdá se, že zpočátku se přiblížil rozvojové hodin, aby se dosáhlo na konci přesné kopii Apple Watch. Z tohoto důvodu byly zkopírovány i design popruhu. Je vyrobena opravdu pevně, ale existuje několik barev.

materiál byl silikon. Popruh SmartwatchA1 je stanovena na ruce s neobvyklou sponou, která v průběhu času může vážně nosit ven, ztrácejí svou kvalitu. Pružný pásek pevně váže na hodinky na ruce.

Screen

Zobrazit všechny 7 fotek

Zobrazuje čínské chytré hodinky obvykle nejsou známé pro kvalitu. No obrazovka výjimkou a SmartwatchA1, což potvrzují i ​​zpětné vazby od uživatelů. Instalovaný levnou 1,54 palce matrice s rozlišením 240×240 pixelů. Po obrazovce jsou poměrně širokém rozmezí, ale fotky SmartwatchA1 v internetových obchodech skrýt tento nedostatek.

Jas je docela dobrá, dostatečný kontrast. Ale pozorovací úhly chytrých hodinek SmartwatchA1 je rozrušený – i malou odchylku obrazovky v obou směrech způsobuje, že obraz zkreslovat. Snímač nemá nárok, splňuje hodnotu.

Co je uvnitř h4>

Silly očekávat od čínské kopie inteligentní hodiny výkon jako originál. SmartwatchA1 dostal rozpočet procesor MTK6260A, 128 MB RAM a pouze 64 MB vnitřní paměti. Pokud se situace s čipem a RAM nejsou správné, skladovací kapacita se může podstatně zvýšit instalací na paměťovou kartu (tvrdil, že podporuje microSD až 32 GB). V zásadě nedochází k problémům s SmartwatchA1, takže hardware nevýhody patří nebude, i když je velmi slabý.

Jaké jsou chytré hodinky z Číny obejít bez fotoaparátu. Výrobce byl oceněn SmartwatchA1 modul 0,3 MP (někde směje Nokia, které vyšlo před 10 lety). Ale na druhou stranu, co můžete očekávat od mini počítač pro 15. $ Fotoaparát zahrnují pouze jednou – při první prohlídce hodin. Pak touha po použití zmizí. Mnohem užitečnější obrazy funkce přenos ze smartphonu fotoaparátu na obrazovce inteligentní hodinek SmartwatchA1, ale o tom později.

Autonomy H5>

Work smart hodinky vestavěnou baterií 380 mAh. Na jedno nabití vydrží v průměru dva dny. Chcete-li použít SmartwatchA1 jako základní hodiny (bez SIM karty a spárován s smartphone), můžete se spolehnout na celý týden bez dobíjení. Autonomie SmartwatchA1 lze považovat za průměrný, jak je naznačeno na názory. Plně nabitá hodinky po dobu asi dvou hodin.

Operační systém, připojení k smartphone H5>

Aboutyour je známo jen málo. Pracovat SmartwatchA1 pod kontrolou dalšího klonu Android, který dostal dobrou funkčnost. Vážným nedostatkem byl překlad do ruského jazyka. Tento problém se týká nejen tyto chytré hodinky.

V zařízení se systémem Android SmartwatchA1 je připojen bez problémů pracovat s téměř všemi verzemi. Ale uživatelé zařízení se systémem iOS nejsou k dispozici všechny funkce, důvodem je výrobcem vydala aplikaci pouze pro „zelenou robot“. Program lze stáhnout pomocí QR kód, který lze nalézt v nabídce SmartWatch. S ním nakonfigurován SmartwatchA1 pod osobním požadavkům. Chcete-li připojit hodinky k telefonu pro aktivaci Bluetooth dost na obou zařízeních. Všimněte si, že mobilní telefon musí mít Bluetooth 3.0 nebo novější

Skvělé ceny:. Chytrý telefon hodinky SmartwatchA1 ★★★★ ☆ nabídce funkcí

Celkově SmartwatchA1 se příliš neliší od nejbližších konkurentů, pokud jde o funkce. Mnoho standardní funkce na typ kalkulačky nebo kalendář. Není to nutné, ale užitečné pro mnoho uživatelů. Tam jsou některé zajímavé vlastnosti SmartwatchA1, který teď mluvit.

Pro začátek je třeba poznamenat, styl rozhraní. Většina čínských chytré hodinky, jak mnoho lidí ví, dostanete obvyklou nabídku se seznamem funkcí. Smart hodinky SmartwatchA1 šel dále zkopírováním rozhraní Apple hodinek. Jedná se o ikony aplikací, které jsou uspořádány do kruhu. Chcete-li pracovat docela dobře, a co je nejdůležitější -. Pohodlná

Klíčovým rysem SmartwatchA1 je podpora SIM kartu, která vám umožní volat přímo z gadget. Za tímto účelem jsou mikrofon a externí reproduktor. Kromě toho přítomnost SIM karty vám dává možnost posílat a přijímat SMS, a připojit se k síti, ovšem s velmi pomalé načítání stránek. Práce SmartwatchA1 při frekvencích 850/900/1800/1900 MHz.

Užitečnou funkcí byl krok, s ohledem na ujeté vzdálenosti. Vždy nefunguje dobře, informační záznamy v historii. Existuje monitoring spánek, který může ušetřit čas uvolnění a regeneraci. Příznivci aktivního životního stylu budou spokojeni s funkcí fitness tracker, který sleduje zdraví, kalorií a tak dále. A SmartwatchA1 pomůže najít svůj smartphone v případě ztráty.

Hlavní funkce a aplikace h4>

Tak, zajímavé vlastnosti našich zákazníků „“ jsme se zabývali, se nyní zaměříme na standardních funkcí. Jsem si jistý, že jste obeznámeni s jejich účel, tak krátce.

 • Přihlaste se do hovoru. Umožňuje zobrazit informace o uskutečněných volání nebo hodiny z vašeho smartphonu.
 • Záznamník. Malá aplikace, která zaznamenává zvuk.
 • Player. Přehrává audio soubory uložené na paměťové kartě. Je zde možnost poslouchat hudbu na dálku z vašeho smartphonu.
 • Oznámení. Kombinací A1 Inteligentní hodinky přes Bluetooth s smartphone, obdrží uživatel na hodinky zpráv a dalších oznámení.
 • Dálkové ovládání chytrých telefonů kamery. Zajímavostí, která je k dispozici po instalaci programu.
 • Kalendář. Jednoduché a užitečné.
 • Kalkulačka. Vám pomůže rychle spočítat nic, hlavní věc -. Na přizpůsobení se malé klávesnici
 • Časovač a alarm. Myslím, že to je pochopitelné pro tyto funkce.
 • A připomínka tichu. Pečovat o své zdraví, zpráva SmartwatchA1, který je třeba vstát a protáhnout.
 • Browser. Jednoduché a pomalé. Umožňuje prohlížení stránek, ale pouze prostřednictvím SIM karty.
Kde koupit, cena H5>

Hlavním místem prodeje SmartwatchA1 je samozřejmě čínské online tržiště jako aliexpress nebo GearBest. Podívejte se na ceny v těchto místech je řádově 1000-1500 rublů, což je docela dobré.

Některé elektronické obchody v Rusku, také nabídnout koupit SmartwatchA1, ale cena může dosáhnout až 3000 rublů. Je proto lepší se objednat zařízení přímo z vlasti výběru prodejce s nejvyšším ratingem.

Na závěr

No, přátelé, přečtěte chytré hodinky SmartwatchA1 v cíli. Například naše současná „guest“ lze dospět k závěru, že kvalita čínských hodin nepřetržitě roste. Kopie návrhu od značkového výrobce modelů budou mít prospěch pouze výrobci, což je potvrzeno vysokým prodejům.

SmartwatchA1 – není to nejlepší chytré hodinky dnes, ale nízkou cenu přináší jim až na vrchol. Dobrá funkčnost zařízení, byť s hrou, poměrně dlouhou práci bez dobíjení. Více a nechce z rozpočtu chytré hodinky

skvělé ceny:. Chytrý telefon hodinky SmartwatchA1 ★★★★ ☆

analoga

Jak již bylo zmíněno, jen nejlínější čínský výrobce vydala alespoň jeden model je levné chytré hodinky. Mezi této hojnosti, si můžete vybrat stojící zařízení.

 • DZ09 Inteligentní Watch. Model s podobnými funkcemi ve stejné cenové kategorii jako A1. Pouze DZ09 -. Kopírovat Samsung Gear S2
 • Q50. Inteligentní hodinky, které jsou vyrobeny speciálně pro děti. Stejná funkce, ale robustnější bydlení.
 • GT08. Model, který je zároveň podobná as Apple hodinky a SmartwatchA1. Poněkud odlišný design a konstrukce popruhu.
 • Inteligentní Watch U8. Nejlevnější chytrý hodinky ideální pro cestovatele s inteligentní gadgets.
 • GD19. A re-klon Apple sledovat. Se liší pouze v popruhu.

Recenze používat h4>

názor číslo 1

Oksana, Moskva

názor číslo 2

Sergey SPB

názor číslo 3

Artem, Kiev

názor č.4

Tatiana, Kazan

Gregory, Novosibirsk

skvělé ceny: Chytrý telefon hodinky SmartwatchA1 ★★★★ ☆

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...