Slim Shape kalhoty na hubnutí - kde koupit nejlevnější, jak to funguje?
Zprávy

Slim Shape kalhoty na hubnutí – kde koupit nejlevnější, jak to funguje?

Co ženy nesní, aby vaše postava štíhlejší jak je to možné? Cvičení, správná výživa a Slim Shape (kalhoty pro hubnutí) jsou klíčové ingredience k úspěchu. Akční sportovní oblečení přispívá ke snížení problematických oblastí a pomáhá spalovat tuk. Ustaví se na aktivní životní styl.

Linka o Slim Shape

Má poměrně rozsáhlý sortiment Slim Shape. kalhotách pomoci ženám zhubnout a připomínají kalhoty pro sport. Vyrábí se v různých velikostech. Je vhodné nosit i doma a cvičení, chůze.

Sortiment zboží mít oblek, který zahrnuje košili a kalhoty. Chová se najednou na celém těle. A pro ty

ženy, které mají problém plochy hýždí jsou pouze

výrobce doporučuje využít šortky pro hubnutí.

oblek, trička, košile, šortky, kalhoty hubnutí Slim Shape -. Vše spalování tuků produkty, které mají vliv na tělo, což způsobuje intenzivní pocení

Veškeré oblečení je vytvořen ze speciálního materiálu Neotex. Skládá se z několika vrstev, z nichž každá vykonává svou funkci. Horní povrch táhne dobře a má vodotěsné účinek. Vnitřní polstrování se skládá z vláken a absorbuje vlhkost.

Sportovní vybavení pohodlné a komfortní používání a perfektně padnoucí utahuje tvaru těla a dělá postava štíhlejší.

Jak pracovní kalhoty na těle

V podstatě nadváha se akumuluje z důvodu přebytečné tekutiny v těle. Pomáhá řešit problém s oblečením z Slim Shape (kalhot na hubnutí). Založila svou činnost na dvě hlavní faktor je účinek sauny a masáží.

První je dosaženo díky materiálu, který si zachovává teplo a vytváří skleníkový efekt. Podporovat aktivní pocení. V důsledku stehen, telata a pasu jsou pocení, zlepšuje krevní oběh, lymfatický drenáž kůže.

V rámci těchto šatů je vhodné použít krém proti celulitidě, jak v páře kůži absorbuje více kosmetiku a pronikají do hlubších vrstev dermis. Odstraňuje celulitidu.

Pull-up kalhoty pomoc zranění přípravku zabránit při sportovním výkonu a kusové obložení poskytuje mikromasáži oběhu dermis, stimuluje, zlepšuje svalový tonus, vyhlazuje.

Jezdecké kalhoty mohou být nošeny pod džíny nebo podnikání oděv, jak sedí na těle jako druhá kůže. Nehodlá složit a ne vystupovat pod oblečením. Pohodlné a příjemné na dotek. Komfortní. Nemají švy.

Action sportovní oblečení Slim Shape

Dopad atributu

sportovního z Slim Shape (kalhot na hubnutí) mají za cíl:

 • aktivace krevního oběhu;
 • zvýšení metabolismu buněk;
 • zvýšení svalového tonu;
 • odstranění stojatých ložisek;
 • stimulaci metabolismu tuků;
 • odstranění podkožního tuku;
 • zlepšit fungování procesů výměny;
 • závěr přebytečnou vlhkost ze svalové tkáně;
 • uvolnění toxinů;
 • elasticita kůže.

dobré fixace kloubů elastického materiálu zabraňuje táhnoucí se při sportovních aktivitách, a účinnost fyzické zátěže, se zvyšuje o 30-60%. Produkt podle slibuje výrobce je schopen do 14 dnů, aby se zmenšila velikost pasu o 4 cm

Lýtkové zeštíhlující Slim Shape narozdíl od šortek v této sérii pokrývat břicho úplně a působení:

 • tuku v oblasti

  břicha,

 • stagnující vklady na pasu;
 • celulitidy a přebytek v bocích a hýždí.

Použití tohoto oděvu bez cvičení také dává výsledek, i když ne tak nápadný jako v kombinaci s fitness.

Indikace Slim Shape

kalhotách zeštíhlující Slim Shape nosí ženy obnovit postavu po porodu. Mohou používat dámy, které mají celulitidu, kde je hlavní příčinou je hromadění tekutin v těle.

Pro posílení výsledek atributu sportovního pomáhat speciální anticelulitidní krému nebo gelu, který se vtírá do pokožky před nosit kalhoty.

Lýtkové hubnutí Slim Shape: kontraindikace

Odborníci nedoporučují tyto šaty jít do postele. Množství Optimální doba, po kterou chcete nosit výrobek je dvě až tři hodiny. Delší používání těchto kalhot je špatné pro pánevních orgánů kvůli silnému stlačení svalů v této oblasti. Skleníkový efekt může způsobit růst patogenních bakterií v těsném prostoru a způsobit vyrážku nebo afty.

Aby se zabránilo silný tlak na pánev, kalhoty nekupovat velikost menší.

Hlavní kontraindikace pro použití sportovního oblečení jsou:

 • křečové onemocnění žil;
 • zánětlivé procesy v pánevní oblasti;

 • gynekologická onemocnění;
 • těhotenství;
 • poruchy kardiovaskulárního systému;
 • porušení jater a ledvin;
 • přítomnost nádorů a rakoviny.

Bylo by žádoucí, aby byly tyto kalhoty, být jisti, před zakoupením přečíst všechny kontraindikace.

Zvláštní pokyny Slim Shape

Tento produkt je vhodný pouze pro ruční praní. Není vymačkané, a suší se pouze v expandované formě.

I když nosí kalhoty by měly věnovat zvláštní pozornost péči o tělo, protože použití tohoto oděvu intenzivně vylučovaného potu, a je-li tělo není dostatečně čistý, může být vyrážka, tření, podráždění nebo obrušování pokožky. Podle opotřebení produkt kalhotky ve 100 procent bavlny nebo jiných přírodních vláken, jako neopren, ze kterých se výrobek skládá, neabsorbuje pot.

Pokud během cvičení, tam je příliš silné pocení, pak na sobě takové oblečení během tělocvična by měla být zrušena. V tomto případě je lepší použít, zatímco turistika, práce kolem domu, nebo kdykoliv jindy.

Po tréninku, potřebné na úpravu vody a termoizola by měly dopadnout na špatné straně pro ventilaci.

Lýtkové nemohou být nošeny trvale, může být zdraví škodlivé. Doba optimální jejich použití je tři hodiny.

Výhody produktu Slim Shape

S

rozumnou nošení kalhot na hubnutí těla nejen trpí, ale začíná vypadat lépe. Takže hlavní výhody použití tohoto oblečení patří:

 • štíhlá postava, která tento produkt pomůže najít;
 • , jak se zbavit celulitidy;
 • hubnutí s využitím běžné, bez ohledu na povolání a denní době;
 • tónování a zpevnění svalů a jejich pružnost;
 • možnost, aby se tělo štíhlejší, bez vyčerpávající tréninky;
 • vizuální modelování postavy, zpřísnění prohnutý oblasti;
 • hmotnost od stehen, hýždí a pasu jde čtyřikrát těžší;
 • schopnost rychle dostat do formy po porodu;
 • závěr z těla toxiny spolu s potem, který je pročištění těla;
 • možnost nosit pod kalhoty nebo jiné oblečení.

Všechny tyto klady dávat pozor na oblečení z Slim Shape a přinutil přemýšlet nad jeho koupi.

Funkce struktury kalhot

Zakryjte problémové oblasti, na rozdíl od šortek a pásů takové akce, krátké kalhoty Zeštíhlující Slim Shape. Předloha je vyrobena ze speciálního termoton Neotex. Materiál drží teplo a vytváří sauna efekt. Příčiny pocení. Díky své pružnosti se snadno sleduje každou křivku těla, táhne je. Skládá se z 40% neoprenu, 30% polyester, 30% nylonu.

Neopren je syntetický kaučuk, který urychluje proces spalování tuků. Pomáhá tkanina sedět těsně na těle. Obnoví skleníkový efekt. Stimuluje pocení.

Polyester je umělá textilie, skládající se z polyesterových vláken. jakostní znaky připomínající bavlnu. Dělá špína držet se ho, snadno omyvatelný. Prodyšné. Odlišné pevnost, odolnost proti oděru. Nezáleží na brankovišti.

Nylon je syntetický polymer. Odolný vůči teplu. Má flexibilní strukturu a je odolný proti působení chemikálií. Pro něj to musí být dobře upravený. Snadno se čistí před znečištěním. Platí praní ve studené vodě. Má porézní strukturu, která při fyzické aktivitě absorbovat pot a neumožňuje mu vyplývají z vnější strany.

Rajtky jsou bezešvé, takže pod oblečením neviditelné. Kompletní s Slim Shape jim nabízí sportovní tašce a pásek pro měření objemů.

Rozsah velikostí Slim Shape

Lýtkové Slim Shape (rozměry rozmanitost výrobků), jsou vhodné pro ženy jakéhokoliv typu karoserie. K dispozici v následujících velikostech:

 • S (kyčel 89-100 cm);
 • M (kyčel 100-110 cm);
 • L (kyčel 112-115 cm);
 • L (kyčel 115-130 cm);
 • 2XL (kyčel 127-140 cm).

Není nutné, aby jedna velikost menší, jak je nadměrný tlak na pánevních orgánů může způsobit řadu onemocnění.

Kde koupit kalhotách zeštíhlující Slim Shape cena

Pro objednání tyto šaty prostřednictvím internetového obchodu nebo na oficiálních stránkách výrobce. Často tyto obchodní platformy vhodné pro různé akce a prodeje, takže náklady na výrobku se mohou lišit. Aby nedošlo k narazit na padělek, měli byste si koupit pouze v důvěryhodných místech nebo na oficiálních stránkách kalhot Slim Shape. Cena se pohybuje od 790 do 1300 rublů.

Názor kupujících o produktu

Lýtkové Slim Shape (názory na ně jsou velmi odlišné) způsobil nějaký zájem mezi ženské publikum. Některé ženy říkají, že proces hubnutí se vyskytují i ​​bez cvičení. Všimněte si, že kůže na stehnech a břichu se stává stále hladká a pružná. Snížená celulitidy. Všimněte si, že atribut sporty mohou jednej lokálně. Například pouze pas nebo boky, v závislosti na tom, co je třeba upravit.

Někteří navrhují použití pouze pro fitness Capri kalhoty Slim Shape. Hodnocení těchto dam poukazují na zbytečnosti výrobku bez cvičení. Proto, když jsme se rozhodli pro koupi, být sami sebou a motivovat způsobem.

Třetí kategorie osob neviděl žádné výsledky z nošení kalhot. Tvrdí, že nezachycují oblast žaludku. Nenechte se zbavit celulitidy, ale jejich tvar i při pravidelném používání tohoto výrobku zůstává stejná. Všimněte si, že výrobek dlouho zaschnout po umytí, voní chemických látek, se cítí jako z gumy a příliš velký tlak na vnitřní orgány.

Obecně platí, že ženy byly kalhoty na hubnutí spokojeni. Říká se, že to nesmí být nadužíváno, a navrhuji před nákupem je nutné se seznámit s kontraindikací.

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...