Zprávy

Provocative Gel – názory, cena, kde koupit, originální, nebo to stojí za to

Provocative Gel – mazivo nástroj, nebo napodobovat vaginální lubrikace u ženských pohlavních orgánů, které pomáhá, aby sexuální život pestřejší a emocionální. Latina Lubrico (aby kluzké, hladké) lubrikační gel je určen ke snížení tření. Země původu Provocative Gel – Rusko. Zboží příslušné certifikáty, a co je nejdůležitější – pracovní efekt!

Kolik a kde koupit Provocative Gel?

Náš blog TutKnow.ru prodává nic a nikdo spolupracuje o prodeji. Koupit intimní gel maziva pro ženy „Gel Provokace“ je k dispozici v internetovém obchodě po kliknutí na banner níže na oficiálních stránkách dodavatele:

Cena za Provocative Gel (trubice 50 ml v uzavřené krabice):

Vlastnosti gelu-Astroglide Provocative Gel

Termín „lubrikant“ ve skutečnosti není vhodný intimní gely vlastnosti. Slovo je také multi-cenil, se nazývá látku pro zvlhčení genitálií mazání sex-gely. Jako většina výrobků podobného zaměření Provocative Gel látka organického původu. Ve svém složení hlavní složkou je přírodní nebo syntetický vosk.

Samozřejmě, že účel intimní produktu připravit tělo a jednotlivé orgány pro potěšení, na pohlaví. Ale to není jediná vlastnost (hydratují). Často se stává, že v procesu sexuální potěšení na citlivé sliznice objeví mikrotrhlin a podráždění. V tomto případě je velmi důležité, druhý užitečnou vlastností Provocative Gel chránit citlivé pokožky citlivé oblasti před poškozením, aby ji obklopila, blokuje cestu k infekci.

V neposlední řadě v sexu je pohodlí. Konverzace není o měkkou postel a teplých tropických oblastech a absence bolesti, které se vyskytují s třením. V tomto případě je provokativní lubrikační gel zvyšuje komfort zvlhčování, eliminaci nepříjemného tření.

Kontraindikace “Gel Provokace”

Intimní Provocative Gel Gel nemá žádné kontraindikace.

I nadále můžete upozornit maziva nejsou antikoncepce a nevykonávají stejnou funkci byť jen částečně. Ale velmi Provocative Gel mohou být použity, například kondomy (všechny).

Složení ženské intimní gelu maziva

Samozřejmě, že hlavní složkou Provocative Gel je syntetický vosk. Nicméně, mazivo bylo světlo ve struktuře jako vaginální lubrikant, že obsahuje dostatečné množství vody. Jedná se o první složkou Provocative Gel. zcela neškodná, ale rychleschnoucí. Proto čím více obsahu vody v intimních gelů, tím více se musí platit.

Druhá složka, hydratační je glycerin. Tam jsou také některé látky vyživuje pokožku, změkčení jej.

ne kompletní mazivo, gel bez malým množstvím patogenu poskytující stimulační účinek kofeinu a máty. Jsou mírně dráždí sliznice. Aby byly více citlivé na dotek. Oba tyto prvky, čímž se získá gel mírné příjemnou vůni. Pro ochranu, které ve formě tenkého filmu pokrývá sliznice, a má antiseptické vlastnosti je enzym, hyaluronidáza. V roce Provocative Gel, pohodlí a ochrany.

Zde je detailní složení intimní gelu maziva pro ženy:

Aqua, polyakrylát sodný, dimetikon, cyklopentasiloxan, Trideceth-6, PEG / PPG-18 osmnáctina dimethikonu, propylenglykol, močovina, glycerin, isononyl isononanoát, kofein, sorbitol, didraselný glycyrrhizate, sacharin sodný, o-Cymen-5 ol, mentol, fenoxyethanol, glyceryllaurát, kyselina mléčná.

Metoda aplikace Provocative Gel

mazivo vhodné pro vaginální sex a anální. Gel Zachycení není výjimkou, že mohou být použity k jiným účelům, navlhčit dilda, intimní hračky, vibrátory, např. Obal je pouhých Provocative Gel 50 ml, to ovšem neznamená, že hodně, ale několikrát, aby se zapojily v sexuální potěšení (tak říkajíc to zkusit) natolik, aby „hlava“.

Použít mazací želé Provocative Gel velmi jednoduchý a neměl by do rozpaků i ty neohrabané. Hotovo: před sexem, promazat přímo na vulvy. A to je vše. To se může opakovat tolikrát, kolikrát chcete, dokud celý gelu. Gel může být v kombinaci s kondom.

intimní hygienu mazivo pro ženy není antikoncepční.

názory o Provocative Gel

produktu „Gel provokaci“ na intimní život žen, zatímco novinka má velké množství zpětné vazby. Obecně platí, že mnoho pozitivních názorů na jakékoliv mazivo. Negativní jen o čem psát. Mezi všemi, nejtypičtější názory, možná, jsou následující:

Lena, 30 let

dosud použity žádné „ochucovadla“ pro intimní život. Vždy s nedostatkem vaginální lubrikace byla použita i prastarý vazelína. Ale obdržel dárkový-vtip provokativních lubrikační gel. A je to tady – rozdíl mezi nebem a zemí! Zkuste kteří pokusili něco takového, je to stojí za to.

Angelica, 39 let

jsem použil gel maziva a nestydím se to přiznat, ale Gel Provokace líbilo víc než ostatní. Za prvé, není hořící účinek (je-li vše v intimním místě jen hoří); za druhé, můžete použít kondom; Třetí, tenká a dostatek světla. Jsem rád, cítím se dobře.

Kate, 40 let

A trochu trapné psát o intimních tématech, ale budu mluvit o provokativní lubrikační gel. Je to dar, který jsem dal její manžel na jejich výročí svatby. Zpočátku jsem byl skoro trapně, že jsem takový „žeton“ dostal, ale po sexu, všechno do sebe zapadlo a myslím, že je dobře, že můj manžel myslel o sexu se mnou. Koneckonců, na tolika letech manželství, moje pocity nebyly stejné.

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *