Krása

Ocean Shake Serum PP3+ – názory, cena, kde koupit, koupit nyní

Vzhledem k rychlému vývoji high-tech hardwaru a anti-aging ošetření jsou stále bezpečnější a dostupnější. V souladu s tím zvýšit jejich popularitu. Nyní se stala módní mít přenosná zařízení doma a provádět zvedání na vlastní pěst. Ale síla těchto zařízení je obvykle mnohem méně profesionální. Příjemná Výjimkou je RF zařízení Ocean Shake Serum PP3 +.

Zařízení Ocean Shake Serum PP3 +

Princip činnosti je založen na účincích na kůži rádiových frekvencí elektromagnetického záření je schopen ji zahřát na teplotu 60 ° C. V závislosti na zvoleném nastavení je možné stimulovat střední a hluboké vrstvy dermis.

Při zahřátí nad molekul proteinu 42оС, což je hlavní materiál z kolagenových vláken, mění svou strukturu, což způsobuje, že redukce. V souladu s tím, kůže je utažen, se stává hustší a pružné. Zároveň stimuluje přirozenou produkci kolagenu a elastinu, díky které je osoba osvěžení a omlazení.

Souprava obsahuje dvě trysky: bipolární a monopolární. Bipolární je platná pouze v horní vrstvě dermis a podkožního tuku. To umožňuje, aby ji studovat nejvíce citlivé oblasti obličeje: kolem očí a rtů, krku. Je dobré, když je třeba vyhladit nasolabiálních brázdy, odstranění modřiny a kruhy pod očima, vytáhněte horní víčko odstranit prsteny a jemné vrásky na krku.

Vícepólový hlava se skládá ze dvou párů elektrod, která vytváří impulsy najednou. Můžete je nastavit na různé intenzity, čímž práci přes v jednom sezení dvě vrstvy kůže: povrch a střední nebo hluboký. Tím se výrazně zlepšuje její stav, že umožňuje odstranit i hluboké vrásky, zlepšuje tón pleti a dává jasný oválný obličej.

Přednosti Ocean Shake Serum PP3 +

V porovnání s jinými přenosnými elektrospotřebičů určených pro zvedání a omlazení doma, model Barvy mají celou řadu výrazných výhod:

 • dobrý výkon s velmi kompaktními rozměry;
 • přítomnost monopolární a bipolární bitů;
 • jednoduchost a snadnost používání;
 • jednoduché a intuitivní rozhraní;
 • přístroj váží jen libru a půl.

Tyto pozitivní změny na kůži, je po prvním postupu patrné. A s jeho pravidelným používáním, je výsledek srovnatelný s salonu.

Přítomnost multipolárního trysky umožňuje efektivně používat zařízení nejen pro korekci obličeje. Je dobrý na boj proti předčasnému celulitidu, který je vhodný pro snadné utažení hrudníku, se osvědčila v likvidaci nesessarily strií a strie.

Pravidla operace Ocean Shake Serum PP3 +

Všechny pravidla provozu zařízení pro rádiové vlny facelift Ocean Shake Serum PP3 + jasně vysvětleny pro uživatele, které chcete pečlivě prostudovat před prvním použitím a striktně dodržován. Přestože je kapacita zařízení je mírný, Ocean Shake sérum PP3 + rf 49E a L90V patří do třídy obchodních modelů a v případě nesprávného provozu může poškodit pacienta.

Opatření

Než začnete, je nutné odstranit všechny kovové předměty (náušnice, prsteny, hodinky, atd) pacienta a. Vlasy jsou jemně odstranit z čela a stanovit jejich disponibilní kosmetickou čepici nebo obvaz. Kořeny by neměly zůstat mimo, takže nejsou citlivé na poškození statickou elektřinou.

Technika postup je následující:

 1. důkladném očištění obličeje, měli byste použít zvláštní vodivého gelu nebo vysoce kvalitní hydratační krém.
 2. Chcete-li vybrat elektrody a připojte napájecí zdroj od sítě.
 3. Pro připevnění hlavy trysky na pokožku a jemně vést jej nastavit optimální intenzitu.
 4. Aktuální kapacita by měla být taková, aby se můžete cítit teplo a brnění, ale nebylo to silné bolesti.
 5. Je důležité zajistit, aby hlavou po celou dobu se pohyboval na kůži, když se zpožděním, i po dobu několika sekund, můžete obdržet popálení.
 6. OL>

  Trvání léčby by neměla překročit 10-15 minut. a opakujte postup v jednom dni nebo 2 krát týdně.

  Schéma postupu

  zvedací účinek závisí do značné míry na tom, zda vybrané trysky a směr, ve kterém se pohybuje v obličeji. Je nezbytné, aby se pohyboval podél masážních linií, vždy podle zásady „od středu k obvodu a ze zdola nahoru“.

  Zde je hrubý schéma postupu:

 • vějířovité svislé čáry od obočí na linii vlasů;
 • z nasolabiálních záhybu (postupně pohybující se na 1 cm dolů), křivkách na spodním okraji dráhy;
 • v dolní části krku, kolmo ke spodní čelisti;
 • koncentruje návěsy kruhy pod dolního víčka od vnitřního koutku oka k vnějšímu;
 • od středu čela vodorovných čar paralelně k linii růstu vlasů, pohybující se od 1 cm.
 • střed brady k horní lícní kosti;
 • od poloviny krku v přední části pravé a levé, stoupající na 1 cm do nekonečna;
 • od středu horního (pak nižší) ret do oblasti;
 • podél dolní čelisti směrem nahoru, paralelní linie, dosáhl úrovně rozích rtů
 • záhyb horního víčka svislých čar na obočí;
 • střed brady doprava a doleva podél linie oválu obličeje;
 • lemují horní víčko od vnitřního koutku oka k okraji.

Na závěr si můžete udělat lehkou spirálovou masážní sprchu po celém obličeji. Aby bylo zajištěno, že kůže se uklidnila, po zákroku, platí to hydratační a lifting krém.

Přečtěte si více vidět všechny podrobnosti o vyslaných videa s komentářem odborníků.

Komplikace a kontraindikace PP3 Ocean Shake séra +

Se správnými postup komplikací se to stane. Poté, co by mohlo velmi intenzivní expozice měl být mírné zarudnutí, která se spouští vlastní na vysoké úrovni po několik hodin.

Pokud dáte příliš silný výkon, a ne sledovat neustálý pohyb elektrody, kůže může být velmi horké a dokonce tvořily hořet. Samozřejmě, že pocit v tomto případě bude velmi nepříjemné.

Kontraindikace použití zařízení “Ocean otřesů Serum PP3 +” jsou:

 • nezletilým věku pacienta;
 • těhotenství a kojení období;
 • rakoviny a autoimunitních onemocnění;
 • všechny aktivní zánětlivé procesy;
 • poškození kůže v pracovním prostoru;
 • implantován kardiostimulátor;
 • přítomnost kovových implantátů v hlavy, krku, čelisti;
 • kardiovaskulární selhání;
 • výraznou rosacea;
 • o srážení krve;
 • hypertenze a diabetes 2-3 stupňů.

Není nutné provést postup při menstruaci – to by mohlo zesílit nepohodlí. Když přecitlivělé kůže moc ji musíme zvýšit velmi pozvolna. Po opalování a opalování je třeba počkat alespoň 2 týdny, dokud ochranná vrstva kůže byla plně obnovena.

Názory a výsledky Ocean Shake Serum PP3 +

Podle většiny spotřebitelů, přístroj rf Ocean Shake Serum PP3 + je opravdu účinný nástroj pro omlazení, které je pohodlné a bezpečné použití doma. Profesionální kosmetička zařízení je také spokojen. Je kompaktní, ale dost silný, že poskytuje dobré výsledky.

Buy “Ocean Shake Serum PP3 +” může být ve specializovaných prodejnách nebo on-line. Jeho cena začíná od 22 tisíc rublů. Je důležité, aby okamžitě získat certifikát potvrzující kvalitu zařízení a její soulad s mezinárodními normami. V opačném případě jeho použití je nebezpečné pro pacienta a kosmetičky.

První výsledky jsou po 3-4 ošetření patrné. V průběhu doby, efekt je zesílen, protože „PP3 Ocean otřesů sérum +“ stimuluje přirozenou produkci kolagenu a elastinu. Tak konečně posoudit změny na obličeji lépe za 1-2 měsíců po ukončení kurzu, porovnání před a po fotkách.

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *