Nautubone - jsme kontrolovat, zda to stojí za nákup tohoto produktu? A kolik to stojí
Zdraví

Nautubone – jsme kontrolovat, zda to stojí za nákup tohoto produktu? A kolik to stojí

A sedavý způsob života a špatná výživa, v konečném důsledku povede k artróze kloubů. Nejvíce společné problémy se vyskytují u lidí ve věku 40 let a více, ale mladí lidé tato diagnóza není vyloučeno.

Pro návrat k normální práci a stav kloubů, bude trvat mnoho měsíců a možná i let. V těchto případech přicházejí na pomoc biologicky aktivních doplňků, které je moderní komplex přírodních látek, které jsou zaměřeny na řešení příčin onemocnění.

Kapsle Artravel byly pečlivě vybrány s cílem pomoci lidem s onemocněním kloubů, páteře a mnoho dalších složek pohybového aparátu.

Tato položka

Nautubone/14.jpg” alt=”” class = “alignright” width=”320″ height=”147″ />

byla vytvořena výhradně z přírodních složek, to přispěje

k návratu a zachování dobrého zdraví a zdokonalení mnoha životně důležitých procesů v těle spojené s pohybového aparátu.

Jak jsou kapsle?

Glukosamin je hlavní složkou kapslí Artravel, který poskytuje pro tvorbu pojivové tkáně a působí jako látka glycosamineglycanes a glykoproteinů. Vzhledem k vlastnostem látky tobolek zlepšuje proces budování vazy, kosti, šlachy, nehty, kůže, očí a srdečních chlopní.

Neméně důležitá je role glukosamin při výrobě tajemství sliznic dýchacího, močového traktu a gastrointestinální trakt.

Dostatečné množství glukosaminu v těle snižuje bolest osteoartrózy, zlepšení pohyblivosti kloubů, snižuje příznaky astmatu, respiračních a potravinové alergické reakce, příznivý vliv na onemocnění kůže.

Složení a působení složek

Glukosamin sulfát. V třídě Preparáty pro křupavku, které jsou velmi účinné při onemocnění kloubů. Tato látka se skládá ze sloučenin aminokyselin a glukózy, že obsahuje glykoprotein thyreoglobulinu účastní v procesech reakci kondenzace molekul diyodtirozina ve štítné žláze.

Široká distribuce glukosamin v přírodě potvrzuje skutečnost, že je součástí velkého množství polysacharidů, které tvoří tkáně obratlovců, je hlavní složkou chitinu – dále jen „stavební materiál“ skeletu raků, hmyz , krabi, atd.

Tento prvek se nachází v polysacharidů v pojivové tkáni glykoproteiny krevní plazmy, oligosacharidy mléka a skupina specifických látek v krvi;

Suchý extrakt z kůry bílé vrby (sestávající z katechol tanin, pryskyřičných látek, flavony, vitamín C, a glykosidu, salicinu, na štěpné deriváty kyseliny salicylové a glukózy jako výsledek interakce s enzymem Silikáty).

z kůry bílé vrby má antipyretické, protizánětlivé, diuretické a analgetický účinek, stimuluje metabolické procesy v kloubech,

zlepšuje eliminaci kyseliny močové z těla. Použití vody extraktů kůry je účinný v prodloužení doby krvácení a virových onemocnění.

Největší použití vrbové kůry je označen při artritidě a revmatismu kloubů;

kyselina askorbová, nebo vitamin C. poskytuje kaluž sulfhydrylové skupiny enzymů, které tvoří kolagen a intracelulární stavebního elementu se podílejí na tvorbě zubů, chrupavky, kosti a hojení ran;

oxid hořečnatý. Hořčík je obsažen v komplexu protein, známý jako metaloproteinů, včetně kovů, neproteinových skupin.

Tato komponenta je stimulant, který zlepšuje funkci enzymů a zvyšuje jejich účinek.

ionty

hořčíku se účastní biosyntézy proteinů nezbytných pro integritu ribosomů a reakce aktivovaných aminokyselin. Také tato látka napomáhá vyrábět chainposition, acetyl-CoA a fosfocholin;

Suchý extrakt z přesličky.

P>

má univerzální farmakologické funkce, zvyšuje močopudné účinky, zmírňuje záněty, urychluje hojení, přestane prodloužené krvácení a má dezinfekční vlastnosti.

Stabilizuje vody sůl metabolismu, zobrazí tělo toxinů a škodlivého cholesterolu, staví kůru nadledvin, zabraňuje vzniku močových kamenů zvyšuje celkový metabolismus a posiluje imunitní systém;

laktát vápenatý. Poskytuje tělu následující funkce: vyjadřuje vztah mezi strukturními proteiny, záporně nabité fosfolipidy a glykoproteiny, čímž se stabilizuje buněčné membrány;

 1. Vytvoří mezibuněčné komunikace k shlukování buněk v procesu adheze – tvorba tkáně;
 2. Strukturální plast a funkce jsou přiřazeny k vápníku vzhledem k tomu, že je součástí oxyapatite, hlavní minerální složkou kostní tkáně. Mikrokrystaly této látky poskytnout tuhost tkání kostí;
 3. stimuluje nervové tkáně a zkrácení svalových vláken;
 4. Aktivuje hormony a enzymy zodpovědné za srážení krve;
 5. Reguluje propustnost buněčných membrán, stimuluje odstraňování radionuklidů a těžkých kovů solí z těla, má antialergické a antioxidační účinky.

Pomocné látky:

 • oxid křemičitý. Poskytuje proteosyntézu epiteliální a pojivové tkáně hlavní plastických látek chrupavky – kolagenu, což přispívá k obnově a výstavbě těchto tkanin

  činí je pružný a odolný,

 • monohydrát laktózy;
 • Stearan vápenatý.

Indikace Nautubone

Kapsle Artravel používá v osteoartritidy a podobných onemocnění, jako přírodního metabolitu v zájmu posílení ochrany kloubní chrupavky.

Navíc je tento produkt je určen pro použití při:

 • osteoartritida;
 • gonartróza;
 • artritida;
 • osteoartritida;
 • Spondileza;
 • Osteochondróza páteře;
 • Deformace kloubů;
 • skapulohumerální periarthritis.

Kapsle Artravel není vhodné ve všech případech. To znamená, že komplex přírodních látek se nedoporučuje používat:

 • Pokud jste prodělali alergické reakce na složky přípravku;
 • V průběhu těhotenství a kojení.

Dospělí brát orálně jednu tobolku 3x denně – ráno, odpoledne a večer během jídla. Kurz by měl trvat 4 až 6 týdnů.

Release formulář

Kapsle 500 mg 30 kapslí v 1 balení.

Trvanlivost a skladovací podmínky

Kapsle vhodné po dobu 24 měsíců za předpokladu, že budou uloženy v suchém, chráněná před slunečním zářením a nepřístupné pro děti místo při teplotě 25 ° C.

Výzkum protokoly

 • Znalecký posudek fsbi „Institute of výživy“ RAMS No. 72 / e-695 / B-12 s

  datem 09.08.2012 roku;

Použití doplňku Artravel pro léčbu kloubů

Jeden z zranitelné, nejvíce náchylná k patologickým změnám pozemků pohybového aparátu člověka je chrupavka pokrývající povrch součástí připojení kloubového kostí.

Jmenovitě, kloubní chrupavka hraje roli tlumiče, zmírňují tlak a tlak na dosedací plochu ve společných kostí a zajistit jejich hladký posuvné relativně vůči sobě navzájem.

Složení kloubní chrupavky, což je druh pojivové tkáně se skládá z buněk chrupavky – chondrocytů (jejich obsah v chrupavce asi 2%) a extracelulární matrix – matice (což představuje 98% celkové struktury tkáně chrupavky).

Na druhé straně, chrupavka matrice se skládá z 9% kolagenu a 91% proteoglykanů (vysokomolekulyarnykh sloučeniny sestávající z heteropolysacharidů glykosaminoglykanů (95%) a proteinu (8-10%).

Hlavní funkcí chrupavky chondrocytů je syntéza hlavních složek matrix chrupavky, kolagen a proteoglykany (proteoglykany přítomna v kompozici kloubní chrupavky ve formě glukosaminu, chondroitinu a hyaluronové kyselina).

při vyhlášení hydrofilní vlastnosti proteoglykany zajistit optimální hydrataci kloubní chrupavky a podporuje normální mazací a vlastnosti tlumící synoviální (synoviální) tekutiny , který je také hlavní „dodavatel“ základních vitamínů , enzymy a minerály pro chrupavkové tkáně (v synoviální tekutiny proteoglykany jsou přítomny převážně ve formě kyseliny hyaluronové).

Porušení metabolických procesů v kloubní chrupavce, zpravidla znamená porušení metabolismu proteoglykanů (včetně glukosamin), způsobuje zhoršení hydrofilními vlastnostmi, které vede k významnému snížení v obsahu vlhkosti v kloubní chrupavky, a patologické změny ve struktuře extracelulární matrix (chrupavky, v tomto případě ztrácí pružnost, tenčí nerovnoměrně a trhliny). Kromě toho, snížením koncentrace proteoglykanů zhoršuje viskoelastické a mazací vlastnosti synoviální tekutiny, což znamená zvyšující tření v kloubech a defektní chrupavky výživy, což vede k akcelerované oděru a opotřebení kloubní chrupavky. Pod chrupavky kosti postupně houstne, roste nerovnoměrně do stran, které výrazně omezuje pohyblivost kloubu je příčinou jeho další deformace. Synoviální kapsle nemocného kloubu vytváří synoviální tekutiny, která obsahuje ve svém složení látky, které zvyšují bolest, způsobuje otok a urychlení procesu degradace chrupavky a jiných struktur kloubu, což vede v konečném důsledku k podstatnému omezení kloubních spojů.

Balzám pro kloubů a páteře “Schuster Artravel”

Balzám pro kloubů a páteře „Schuster Artravel“, vyrobených vodnou extrakcí ekologicky čistých rostlinných materiálů, neobsahují ve svém složení alkoholu, jakož i všechny ochucovadla a barviva.

Balzám pro kloubů a páteře „Schuster cesty“: glukosamin sulfát, vodné výluhy: hloh ovoce, kořenů a oddenků Marsh mochna, šípky může, černý rybíz ovoce (“ bobule podkroví “), plody jeřábu, kořenů lékořice, oddenků Hedysarum čaje (” red root “), chaga (bříza houba), přeslička, kyselinu citrónovou, cukr.

léčbou a-profylaktické vlastnosti složek balzámu “Schuster Artravel”

Glukosamin, klíčovou složkou balzám na kloubů a páteře „Schuster Travel“, což je druh proteoglykanů (látky, které tvoří pojivové tkáně – základ kloubní chrupavky, meziobratlové ploténky, šlachy , vazy) přispívá k obnovení normální struktury a funkce kloubní chrupavky, ale také výrazně zlepšuje mazací a vlastnosti pohlcující otřesy synoviální tekutiny . To je důvod, proč glukosaminové sloučeniny jsou součástí mnoha farmaceutických doplňků Preparáty pro křupavku používaných pro léčení různých onemocnění páteře a kloubů, způsobené degenerativní-dystrofických změn chrupavky. Více informací o kompozitních složek kloubní chrupavky tkáně můžete vidět tento článek „Porušení metabolických procesů v kloubní chrupavky je jednou z příčin onemocnění kloubů“).

V důsledku přítomnosti ve složení složitých částí zařízení (výtažky z bylin) balzám na kloubů a páteře, „Schuster cesty“ je pro lidský organismus vynikajícím zdrojem vitaminu C, třísloviny, flavonoidy, makro – a mikroživiny – látky, které do značné míry závisí na zdraví kloubů a dalších složek pohybového systému

.

obsažena ve všech rostlinných složek na vlasy „Schuster Artravel“ flavonoidy mají protizánětlivý, antibakteriální, antialergické, protirakovinové, antiedemic, sedativní vlastnosti, a mají také výrazný antioxidační účinek, chránící klouby a další oblasti pohybového systém z ničivých útoků volných radikálů a různým infekcím. Kromě toho, vzhledem k silným analgetické vlastnosti flavonoidů obsažené v pětilisté, lékořice, červenými kořenové, Chagasova, plody hlohu, jeřáb, šípek a černý rybíz balzám „Schuster Artravel“je velmi efektivní způsob, jak odstranit bolesti, spojené zpravidla většina onemocnění páteře a kloubů. Obsažené v tomto balzámu flavonoidy jsou také velmi výhodné pro různé metabolické procesy v lidském těle, a zejména vlastnit diuretické vlastnosti, přispívají k normalizaci metabolismu vody sůl těla, brání jeho hromadění v kloubech a páteře kyseliny močové v krvi, a čímž se sníží, riziko vzniku dny nebo osteoartritidy.

V kombinaci s vitamínem C (obsažené v těchto složkách balzám „Schuster Artravel“ jako mochna, hloh, šípky, jeřáb, černý rybíz, lékořice) flavonoidy jsou také vynikající posílení a očistit stěny cév, snižují kapilární permeabilitu a zlepšení krevního oběhu v oblasti nemocného kloubu nebo páteře. Je třeba poznamenat, že se jedná o narušení krevního oběhu v arteriol a kapilár nacházejících se v kloubní oblasti spoje jsou často příčinou podvýživa kloubní chrupavky, a spodní částí kostní tkáně, což vede k vývoji některých degenerativní onemocnění kloubů.

Vitamín C (záznam na obsah, které jsou zahrnuty v balzámu „Schuster Artravel“ šípky a černý rybíz), zvyšuje ochrannou antioxidační a protizánětlivé účinky flavonoidů, a je také přímo podílí na syntéze fibroblastů (buňky dermis), kolagenu (hlavní bílkovina stavební chrupavky a kostní tkáně) a jiné druhy pojivové tkáně, která tvoří kloubní tašky, meziobratlové ploténky, šlachy a vazy a další podpůrné prvky pohybového systému.

V balzámu „Schuster Artravel“ výtažků z horských popela a šípky navíc k vysokému obsahu vitaminu C jsou také vysoké koncentrace vitamínů K a P k urychlení regenerace kostí a chrupavek zlomeniny, onemocnění kloubů a páteře.

Taniny , která je bohatá na většině rostlinných složek na vlasy “Schuster Artravel” (mochna, hloh, Rowan, šípky, černý rybíz, lékořice, chaga, červená kořen) výrazně zvýšit antioxidant a protizánětlivý účinek vitaminu C a flavonoidů, a mají také hemostatické a stahující vlastnosti, proto běžně používané ve složení léků používaných k odstranění kapilárního krvácení a urychlení hojení ran, popálenin a jiných poškození kůže. Léčivá a ochranné antioxidační vlastnosti má i karoten (provitamin A) obsažené v těchto složek balzámu “Schuster Artravel”, jak je pětilisté, hloh, černého rybízu.

pohybového systému, jakož i celého lidského těla, náchylné k nevratným změnám věku. Procesy stárnutí jsou nedílnou součástí našeho života a není úniku.

Sedavý způsob života, špatné životní prostředí, špatné návyky. – to vše domlouvá průběh procesu stárnutí a posiluje negativní změny související s věkem

velmi důležitou součástí pohybového systému jako klouby a chrupavky, která poskytuje odpružení a uklidňující účinek na povrchy spojovacích ve společných kosti jsou zvláště náchylné k opotřebení a postupné deformaci v průběhu let, protože jsou vystaveny konstantní tření.

V důsledku toho se s věkem, mnozí lidé začnou trpět artritidou a osteoartrózou.

Aniž by se příliš zapadl do složitosti mechanismy syntézy a degradace chrupavky, lze konstatovat, že hlavní stavební kameny chrupavky jsou součásti, které tvoří pojivové tkáně, která je základem pro chrupavky, vazů, šlach a meziobratlových plotének. Tyto složky jsou známy jako proteoglykany.

Patří do skupiny sacharidů, pro normální fungování pohybového aparátu, tělo musí být pravidelně aktualizovány z důvodu nedostatku proteoglykanů v těle často vede k nevratným degenerativním změnám v kloubech.

Glukosamin je chondroprotektiva činidla patřící do skupiny glukozaminoglicanov. Jeho použití urychluje regeneraci pojivové tkáně chrupavky u onemocnění pohybového ústrojí degenerativní v přírodě.

Hojení balzámem Artravel vyvinuta pod obchodním Shuster farmaceutický, je přírodní rostlinný produkt, přírodní zdroj glukosaminu, flavonoidy a vitamíny.

Tento balzám je navržen speciálně k prevenci onemocnění páteře a kloubů, a to se provádí pomocí extrakce vodou organického rostlinného materiálu, neobsahuje alkohol a barviva a aromatické složky.

v dostatečném množství glukosaminu, který je hlavní složkou balzám Artravel určené speciálně pro zdravé kloubů a páteře, obnovuje strukturu a obnoví funkci chrupavky, přispívá k lepšímu odpružení a mazací účinky synoviální tekutiny. To je důvod, proč je glukosamin často přidává do složení velkého počtu příplatku Preparáty pro křupavku, která byla vytvořena speciálně pro prevenci a léčbě kloubních a páteřních patologií vyvolané degenerativní-dystrofických změn v chrupavce. velké množství léčivých rostlinných výtažků v balzámem Artravel umožňuje biologicky aktivní doplněk se chovat jako jeden z nejlepších zdrojů flavonoidy, vitamin C, třísloviny, mikro a makro, které hrají kritickou roli při udržování dobrého stavu kloubů a mnoho dalších mechanismy pohybového aparátu.

Artravel gel pro spoje

Přehled populárních opravných prostředků z bolesti v kloubech Artravel:. Princip akce, indikace, kontraindikace, složení a další informace

Co je Artravel?

plně lidský život je nemožné bez fyzické aktivity. Dokonce i jednoduché činnosti, jako je vaření, navolení telefon, otáčení stránek knih, atd jsou provázeny koordinovanou činnost kloubů.

Pokud jsou zdravé, všechny malé mechanické práce, ať už je to cross steh, nebo šroubování šroubu, je rychlá a bezbolestná.

Ale jakmile klouby začnou rozvášnit, ztrácejí pohyblivost a změnit jeho strukturu, provádění i těch jednoduchých úkolů promění v mouce.

Bolesti kloubů může dojít z několika důvodů. Mezi nimi jsou: zánětlivé procesy, následky onemocnění (hnisavou angínou, chřipky), trauma, stres, vysoké pracovní zátěž, špatný krevní oběh, atd

.

Rychlá reakce na zhoršení spojovacích prvků zajišťuje rychlé uvolnění z nepohodlí.

Klinicky testováno, důvěryhodný stovky mužů a žen gel Artravel je jedním z mála moderních vozidel, které mohou zcela zbavit bolesti kloubů.

složek v přípravku jsou vybrány takovým způsobem, aby se odstranění většiny výše uvedených příčin nepříjemnou bolest kloubů.

Jak funguje Nautubone

Gel Artravel k dispozici pro lidi žijící v každém městě UE a blízkého zahraničí (například v Moskvě, Barnaul, Petrohradě, Kyjevě, atd.

) je zdrojem látek, které mají pozitivní vliv na zdraví kloubů:. Třísloviny, flavonoidy, vitamíny, minerály

Účinné složky přípravku odstranit nejen bolesti mezi kostí, ale také bolest svalů, jakož i nepříjemné pocity v páteři.

Účinek gelu se objeví v:

 • nutriční pojivové tkáně, regeneraci kloubních chrupavek;
 • zpomaluje proces destrukce spojovacích prvků a obratlovců tkání spojených s faktory související s věkem;
 • obnova přirozené struktuře chrupavky, kostní tkáně, zejména v pooperačním období nebo po traumatu;
 • normalizaci rovnováhy v chrupavkové tkáně, stimuluje tvorbu kolagenu, mazání kloubů.

Použití Artravel bude:

 • vývoj mobility mezikostní kloubů;
 • odstranění bolesti, bolesti nepohodlí, zánět, otok;
 • zachování viskozity kloubní tekutiny;
 • normalizace interarticular skluzu.

Unikátní produkt, který je možné objednat na oficiálních stránkách distributora, přičemž v každém městě UE (Omsk, Samaře, Penza, atd), Ukrajiny, Běloruska a Kazachstánu, je výborným ochranným opatřením proti osteoartrózy, degenerativní onemocnění plotének, artritidy a dalších onemocnění. V kombinaci s konvenční lékařské terapii pomáhá v krátké době k úlevě od nesnesitelné bolesti kloubů, páteře a dokonce i ve svalech.

Složení Nautubone

Gel pro styk Artravel má patentovaný vzorec, jsou všechny komponenty, které jsou dokonale štěpeny v lidském těle. Hlavními složkami:

 • mravenčí alkohol. Napomáhá zlepšení prokrvení tkání, snižuje bolest, snižuje zánět. Často se používá v tradiční medicíně při artritidě, artróze, revmatických bolestí, podvrtnutí svalů, kloubů. Má antibakteriální účinek. Spustí proces regenerace tkání. Přispívá k rychlému pronikání aktivních složek gelu pod kůži.
 • Glukosamin. Ovlivňuje metabolismus chrupavky. citlivost úlevy bolesti. Stimuluje tvorbu kolagenu. Má protizánětlivé vlastnosti. Obnoví pohyblivost kloubů. V minulém století úspěšně použita k léčbě různých onemocnění pohybového aparátu.
 • kolagen. Je základem pojivové tkáně. Zajišťuje její pevnost a pružnost. Gelové kompenzuje nedostatek kolagenu, čímž se zlepší stav kloubní chrupavky.
 • eukalyptový olej. Známý pro jeho analgetický účinek. Používá se pro artritidy, modřiny, podvrtnutí a jiných uzavřených zranění, revmatismus, bolesti svalů. Odstraňuje otoky.
 • hřebíček silice. Zlepšuje krevní oběh. bolest úlevy po intenzivním cvičení. Pomáhá s výrony, poškození kloubů. Známé antiseptické, antibakteriální, protizánětlivé vlastnosti.
 • Mentol. Často se používá pro přípravu léčiv určených pro zmírnění bolesti kloubů a svalů.

Jak se přihlásit Nautubone

Před použitím gelu Artravel, které je možné objednat, zatímco v Kursku, v Novocherkassk, a to i v Doněcku, kůže přes problémové oblasti je nutné důkladně vyčistit.

Svědectví

Artravel uvedené pro použití v:

 • osteoartritida, gonartróza;
 • osteochondróza, artritida, artróza,
 • osteoartritida kloubů;
 • spondileza;
 • ischias;
 • skapulohumerální periarthritis;
 • bolesti svalů, zad, krční páteře
 • různé deformity kloubů, podvrtnutí.

Také tento nástroj je používán v preventivních důvodů: starší; obezita; významné fyzické námaze; Pro časné rehabilitace po zlomeninách.

Gel pro styk Artravel posiluje pojivové šlachy, podporuje regeneraci kostí a svalových a vazivových struktur pohybového aparátu.

Kontraindikace

léčivý přípravek je dobře snášen. Kontraindikace použití téměř nikdo. Gel se nedoporučuje u lidí s těžkými popáleninami, vážné škrty nebo jiných poranění kůže nad problémových oblastech. Individuální nesnášenlivost na jednu nebo více složek může způsobit odmítnutí využívání finančních prostředků.

Před aplikací je provést test na alergii: použít malé množství gelu na lokti. Pokud se po 2 hodinách není žádná reakce Artravel vás. Vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi.

Cena

Oficiální distributor nabízí ke koupi Artravel v této ceně:

 • v UE – …
 • EU 55km
 • v Kazachstánu – 5 490 TNG;
 • na Ukrajině – 399 Kč;
 • v Bělorusku. – 299 000 b.R

Kde koupit

Lékárny tento nástroj není určen k prodeji. Na objednávku gelu Artravel, musíte navštívit oficiální stránky realizátora. Zde najdete všechny informace o výrobku, platby, lodní a záruky.

Přehled populárních opravných prostředků z bolesti v kloubech Artravel:. Princip akce, indikace, kontraindikace, složení a další informace

Co je Artravel? Plně lidský život je nemožné bez fyzické aktivity.

i jednoduché činnosti, jako je vaření, navolení telefon, otáčení stránek knih, atd. Jsou doplněny koordinovanou činnost kloubů. Když jsou zdravé, to vše …

Lék na bolesti kloubů – gel Artravel

Mnoho lidí trpí bolestmi v kloubech, a to se netýká jen starších lidí. Onemocnění tohoto druhu je mnohem „mladší“. To může být artritidy a nádorů artróz vyvolané, osteoporózy, atd výrobců z lékárny nabídky pro léčení Artravel. A tak, jak toto onemocnění nebylo mi unikl, rozhodl jsem se vyzkoušet svou činnost na sebe.

jsem zjistil o něm putování kolem místa, které by mi pomohly formulovat léčit své chronické nemoci. Objednat v jednom z nich, zásilka dorazila do dvou týdnů, protože bydlím na okraji naší velké země. Především jsem se podíval na: krabice, trubice samotné, které, kde je psáno. No, teď jste se rozhodli vyprávět. V obchodě & gt; & gt;

Příčiny onemocnění kloubů

Lidstvo trpí chorobami kloubů, vzhledem k tomu, že starověký předchůdce se rozhodl postavit svisle. Od té doby máme vždy zatížení celého kosterního systému vlivem gravitace.

pod jejím stálým tlakem a neustále v pohybu (nebo z jiných důvodů), je zhoršení mezi chrupavky, kosti začnou třít proti sobě a pokřivené. Výsledkem je, že člověk zažívá nesnesitelnou bolest a omezení v pohybu.

Vzhledem k tomu, tyto nemoci jsou téměř vždy stát chronickou, je velmi obtížné léčit (někdy je nemožné dosáhnout navrácení). Takže člověk musí pochopit, že je lepší dělat prevenci než na začátek nákladnou a dlouhodobou léčbu. Zde přicházejí na pomoc novým balzám Artravel.

Hlavní charakteristiky a složení

Tato látka je terapeutické doplněk v našem chápání. Jedná se spíše o doplněk, který je velmi dobře použít pro prevenci, ještě jako další nástroj k základnímu ošetření.

Ale krása mast je to, že jeho složení je jedinečný a on se chová takovým způsobem, který pomáhá lidské tělo nemusí ztrácet kosterní systém dopředu, včetně svých vlastních vnitřních potenciálů regenerace.

uvažujme komponenty gelu Artravel:

 • Kolagen je bílkovina, která je nezbytná pro, na výstavbu a regeneraci tkání v těle. To je základem chrupavky, kosti a šlachy, jak víme, kolagen v těle přestane vyvíjet ve věku 21, takže proud ní zvenčí prostě musí.
 • hlohu ovoce v mastech Artravel -. Pomocí procesu metabolismu, což zlepšuje celkový zdravotní stav, pomáhá fungovat lépe oběhového systému, zásobování poškozené tkáně krví a živinami, respektive
 • mravenčí alkohol je protizánětlivý. Dokonce i naši předkové používá k léčbě bolestivých kloubů, ponoří je do ant haldy. Avšak moderní farmakologie, vzhledem k objemu výroby alkoholu, produkuje postupy organické syntézy.
 • Hřebíčkový olej, což je lék na bolesti kloubů – má protivirové a antibakteriální vlastnosti a akce je srovnatelná se situací z jehličnatých olejů. Velmi dobře regulovat krevní oběh.
 • Mentol působí jako mírný lokální anestetikum a jako antiseptikum a analgetikum.
 • Red kořen má anti-edematózní, protizánětlivý, regenerační a posilující účinek.
 • Marsh mochna -. Má výrazný anti-edematózní a protirakovinné činidlo
 • lékořice. – působí jako hojení ran a protizánětlivá
 • přeslička má diuretické, odstraňuje přebytečnou vlhkost ze zanícených kloubů, což usnadňuje další zpracování.
 • chaga. – její přítomnost v balzámem Artravel díky své bolesti relievers
 • dogrose bobule – plody obsahují velké množství vitamínů skupiny B, které do jisté míry mají regenerační funkci. Obsahuje také vitaminy E, P, C, K., které podporují tělo v dobrém tónu. Navíc, řada stopových prvků také pomáhají tělu bojovat s nemocí.
 • rybíz bobule je zásobárnou vitamínů a minerálů. Má také velmi silný protivirový účinek. A když artikulovat nemoc má příčinu ve formě viru, přítomnost nástroje je oprávněná.

Aplikace

Nemocná část spoje aplikovat gel Artravel a vtírá do kůže s jemným pohybem až do úplného vstřebání. Nástroj není promyje v průběhu léčby, musí se hromadí v těle v průběhu léčby.

doplněk je určen k působit ve dvou směrech:., O odstranění zánětlivého procesu, zlepšení krevního oběhu a k zajištění pacienti tkáně terapeutické látky

Kontraindikace nástroje jsou skoro na místě, jako jakýkoli externí doplněk. Není-li osoba, která není zřejmé intolerance na kteroukoliv složku.

Před aplikací se doporučuje, aby testu pro alergické reakce. Naneste malé množství Artravel ohbí lokte a máčet v průběhu celého dne.

Pokud nechcete manifest nějaké nežádoucí účinky, můžete bez obav použít.

Jak jsem pomohl nástroje

Chronické onemocnění kloubů mám a samozřejmě dělám léčbu, ale tento doplněk jsem ho koupil a použít ji jako komplexní léčbě a v obdobích mezi hlavní léčby. No to při práci v této zemi pomáhá při delším používání.

To, co chci říci o titulů. Velmi dobře tlumí bolest a zánět, a příjemný chlad v tomto případě je velmi osvěžující a dělá bolest méně nápadný

Chci poradit těm, kteří se rozhodli koupit od bolesti zad kloubů – pečlivě podívat na obalu: to by mělo být čisté, hladké, písmo není rozmazaný a jasné. Trubka bez poškození a nedostatky. Říkám to k tomu, že za prvé, je možné si koupit falešný, a za druhé -. Je to vaše zdraví a vaše oblíbená organismus, je třeba dávat pozor na to

V závěru jsme dospěli k závěru, že gelové Artravel vhodné pro zachování kosterní systém v dobrém stavu a doslova každý nemocný a zdravých lidí, aniž by došlo k poškození. Můžete doporučit těm, kteří z povahy své činnosti se potýká s vysokou fyzickou aktivitu a sportovci.

Zdroj: https://obzornash.ru/ot-boli-v-sustavah-gel-artrovel/

Artravel – nezbytným nástrojem pro kloubů a páteře

spojky -. Nejzranitelnější skvrna pohybového aparátu člověka, který je předmětem abnormality a deformity z mnoha důvodů

kloubní chrupavky představují druh tlumiče, při tlaku chrání klouby z restartu, stejně jako pro zajištění hladké klouzání kostí kloubu společně.

Artravel je řada produktů určených pro pomoc a podporu kloubů a chrupavky v normální fungování.

Kloubní chrupavka, funkce, pojivové tkáně se téměř výhradně složen z matrice v tahu, to extracelulární matrix je 91% z vysokomolekulárních sloučenin, v medicíně nazývá proteoglykanu. Málokdo ví, jaké důležitosti proteoglykanů a oni jsou vlastně udržovat normální hladinu hydratace chrupavky kloubu, zajištění normalizaci odpružení a mazací funkce synoviální tekutiny.

Linková doplňků Artravel Shuster nabízí nepostradatelnou pomůckou pro normální fungování kloubů, protože všechny nástroje spoléhají na glukosamin. Glukosamin je jeden z typů protheoglicanov, jejichž význam je popsán výše.

Každé onemocnění kloubů začíná s tím, že chrupavka ztrácí své tlumicí vlastnosti, přičemž je spoj vystaven zatížení a po chvíli začíná deformovat, se postupně snižuje, a pak opotřebení kloubu.

Je proto velmi důležité, aby obnovení hladiny proteoglykanů, s cílem obnovit všechny potřebné metabolické procesy v pojivové tkáně.

Je třeba poznamenat, že proteoglykany obsahovat nejenom kloubní chrupavky, ale také jsou spojovací prvky v meziobratlových plotének a vazů šlach.

glukosamin, který je hlavní složkou celé linii Artravel, je součástí různých farmaceutických příplatku Preparáty pro křupavku.

Tyto doplňky jsou zaměřeny na léčbu onemocnění páteře, kloubů v případě, kdy jsou degenerativní-dystrofické patologie a změny chrupavky.

Artravel: gel, balzám, krém

Společnost Schuster Artravel produkovat řadu produktů pro udržování normální fungování páteře a kloubů, vyrábí několik typů řešení: balzám, gel, krém. Každý z těchto doplňků se od sebe liší a jsou navrženy pro specifické funkce.

 1. Gel pro styk Artravel – na základě vysokého obsahu kolagenu a glukosaminu. Kolagen udržuje hladinu vody v tkáních a buňkách, udržuje pružnost pojivových tkání a jejich pružnosti. Glukosamin má několik vlivů:
 2. OL>

 • vyvolává obnovu regeneračních procesů chrupavky;
 • vyživuje kloubů a pojivové tkáně;
 • je substrát, který tvoří matrici, chrupavek;
 • zlepšuje pohyblivost kloubů;
 • vede k normální metabolické procesy v kloubech a tkáních vyvolává syntézu proteoglykanů s kolagenu a hyaluronové kyseliny;
 • v případě, že pravidelné aplikaci gelu glukosamin zpomaluje proces degenerace kloubů a páteře a v paravertebrálních měkkých tkání;
 • je lék proti bolesti, zmírňuje zánět;
 • zlepšuje kvalitu a produkci synoviální tekutiny.

mravenčí alkohol podporuje rychlé a maximální průnik užitečných složek gelu hluboko uvnitř.

 1. balzám Artravel – nástroj proveden na vodního extraktu rostlinných organických surovin. Složení balzámu neobsahuje alkohol na bázi složky, barviva, příchutě. Balzámem z větší části sestává z glukosaminu, který normalizuje všechny funkce kloubní chrupavky. Vzhledem k přítomnosti v balzám léčivých rostlin, dodatek provádí následující účinky na lidské tělo a kloubů:
 • doplní tělu s vitamínem C,
 • obohacena o makro a mikroelementů;
 • je zdrojem flavonoidů a taniny.

Pro udržení zdraví pohybového aparátu a jeho součásti se neobejde bez těchto živin, které vyživují kloubní chrupavky, páteře, vaz, šlachu a meziobratlové ploténky.

 1. Smetanové Schuster Artravel je naopak určen k těmto účelům:
 • přispět k obnově chrupavky;
 • zabraňuje destruktivních procesech v kloubů a páteře;
 • pozastavit stárnutí a opotřebování kloubů;
 • zdroje potřebné živiny ze synoviální společného pláště;
 • způsobuje vznik synoviální tekutiny a zlepšuje jeho kvalitu;
 • zlepšuje celkový stav kostí;
 • olověné spoje dostatečná pohyblivost.

Artravel: složení

Všechny peníze linka Schuster Artravel zaměřené na zlepšení stavu kloubů a páteře, zachování zdraví a funkční chrupavky. Komplexní účinek léčení jakýchkoli onemocnění pohybového systému je možné díky produktové řady Artravel léčivé přípravky obsahující rostlinné látky a glukosamin chrupavku.

Glukosamin je složka přispívá k obnově postiženého chrupavky, doplnění nedostatku živin pro tvorbu takových tkání, pomáhá stanovit pohyblivost kloubů, zabraňuje vzniku jakýchkoliv degenerativních nehod v kostech.

Léčivé rostliny obsažené v doplňcích firma Schuster Artravel vykonávají následující funkce:

 1. Have antirevmatické účinky na pohybový aparát člověka.
 2. Stop jakýkoliv zánětlivý proces.
 3. ulehčit otok a vyvinout regenerační procesy v tkáních chrupavky.
 4. Vitamíny a flavonoidy stanovení metabolické procesy v kostech.
 5. Rowan pomáhá bojovat proti vyčerpání.
 6. černý rybíz dává kloubů a kostí vitamínů, makro -, minerální látky (. Železo, vápník, hořčík, atd)
 7. chaga pomáhá budovat nervový systém, příznivě ovlivňuje imunitní systém.
 8. Holé kořeny lékořice je užitečný pro zotavení z stresu a únavy.
 9. Flavonoidy přeslička čištění krve, vyvinout posilující účinek.
 10. Kořen Hedysarum ničí bakterie, je proti křečím a rozšiřuje cévy.

Artravel koupit

Při výběru místa, kde si můžete koupit linkové produktů Schuster Artravel, měli byste věnovat pozornost pravosti produktu a jeho cenou. If pharmacies out of stock of this supplement, it is always possible to find gels, balms and cream Ortravel in online stores.

In the Internet shop in the shortest time possible to issue the individual order, just a couple of clicks and the product will go at the delivery address with lightning speed.

The online store offers the visitors to explore details of the proposed products of the company Schuster, to choose the most suitable and make the purchase, saving money to pay.

The link to the official website of the manufacturer here:

Reviews about Artravel

Having studied the latest reviews on the supplements Artravel, you can draw the appropriate conclusions and have confidence in him.

 1. Osteochondróza – nemoc, která neumožňuje žít plnohodnotný život po mnoho let. Velmi obtížné najít účinné a efektivní způsob, jak se vyrovnat s touto nemocí. But gel Shuster of Artravel immediately gained my trust and respect. Spokojen s přirozeností dodatku a rychlé účinky po použití.
 2. V důsledku zranění trápilo útoky proti bolesti kolen. According to the recommendations of the doctor has been bought gel Artravel, 2 weeks after regular use of the knee has ceased to suffer from pain. Nyní se gel aplikuje v prevenci.
 3. Nízká bolesti zad a hlavy prostě neměli žít, dokud se dům se nedostavil doplněk. Nepříjemné příznaky osteoartrózy rychle ustoupil, klouby se zlepšily, a to je patrné. Černý pruh je dokončen s aplikací gelu.
 4. For those who suffer from muscle pain balm Artravel just salvation. Surprised by the price of the supplement, despite the fact that beneficial effects on health were felt immediately after the first procedure.

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...