Zdraví

Chocolate Slim pro hubnutí: složení, jako je pitná efekt

Jaké zboží se již nevyrábí, takže lidé mohou rychle a efektivně zhubnout! Na Badam byli všichni zvyklí, ale tam jsou lízátka a guma a energie až nudnou dokonalou postavu. Jeden z více neobvyklých nástrojů je Chocolate Chocolate Slim chvění, které je uvedeno není tak špatný, ale jako přírodní nápoj, který podporuje hubnutí.

Velmi lákavá nabídka, se domnívá, že je obvykle snížit kalorickou stravu muset vzdát vše sladké. A tady – jako lahodný dezert! Jak splnit očekávání klientů jasný a slibné reklamy?

Co je to Chocolate Slim?

Chocolate Slim – to je čokoláda koktejl, který prostřednictvím urychlení metabolismu přes přírodních složek, podporuje hubnutí. Prodává se ve formě prášku, kdy se zředí horkou vodou nebo mlékem promění v lahodný nápoj.

opravdu alarmující, že není k dispozici konkrétní výrobce. Na některých místech se zdají každému a ne jako s otroky v Moskvě, OOO, jiní připisují jeho vývoj francouzské společnosti Fito Slim Balance, a některé zdroje dokonce uvedl, že je americká produkty. Otázka autorství zůstává otevřená. Navíc, tento zázrak čokoláda několik jasných webových stránek, a který z nich je reálná, je těžké říci.

Složení Chocolate Slim

Chocolate Slim nabízený jako zcela přírodní komplexu. Každá složka je dar přírody, produkt, který podporuje hubnutí. Celkem je 6 součásti.

netřeba představovat, jak to již dlouho používá v průmyslu jako účinný prostředek na hubnutí, jak samostatně, tak ve složení léků a potravinových doplňků. Zelená kávová zrna, jednak blokují útoky hladu, což vám umožní odolávat nejpřísnější dietu. Za druhé, to je přírodní energetický nápoj, který dává náboj živosti po celý den. Ale pokud hodně síly, a cvičení jsou intenzivnější a přesunout více žádoucí, a kalorie spotřebované maximální počet.

Další slavný způsob, jak zhubnout, kolem něhož byl nedávno říkalo. Pravděpodobně to exotická rostlina roste jen v Tibetu a Himálaj je skutečný elixír dlouhověkosti a mládež, atd Nyní mýty mají persoals, a zjistil, že se jedná o obyčejný keř z čeledi Solanaceae, které lze nalézt v USA av Evropa, ale stále můžete pěstovat na zahradě. Mimochodem, vědecký název rostliny není euphonious – Dereza obyčejný. O tom, co je vliv goji bobulí na těle, studie jsou stále prováděny. Ale v Chocolate Slim tvrdili, jako přirozený spalovač tuků, že po hubnutí, může zabránit ukládání tuku v problémových oblastech.

, ale tento produkt opravdu užitečné. Španělský šafrán, jak se tomu říká, skutečně je silný antioxidant a obsahuje velké množství vápníku, omega-3 mastných kyselin a vlákniny. Chia semínka určitě nepoškozuje zdraví. Nicméně, v Chocolate Slim se uvádí jako spalovače tuků, i když by to bylo logické předpokládat, že poskytují rychlé nasycení v důsledku obsaženého tkáně.

V Chocolate Slim najdete toto exotické. Acai je brazilský palma známý pro své ovoce, extrakt z nich je také často používán výrobci léků na hubnutí. Ty byly propagovány jako velký přírodní spalovače tuku, je nevyčerpatelným zdrojem antioxidantů, které rakovinu a varovat, a na pomoc zhubnout, a kardiovaskulární systém zlepší. To vše je napsáno v reklamě své čokoládové koktejly. Nicméně, v roce 2010, Federální obchodní komise oznámila, že všechny tyto vlastnosti acai marketingových výrobců.

Jeho láska k jejich vynikající chuť a výbornou náladu, že dává. Všechny tyto pozitivní body jsou převedeny do Chocolate Slim. To vám dá energii, bude podporovat odbourávání tukových buněk, nebudou oslabovat imunitní systém. S ním nebudete cítit chuť na sladkosti. A co je nejdůležitější – to vám může pomoci stát se opravdu šťastný, protože po kakau v těle a zvyšuje hladinu endorfinů, známých hormonů radosti. Takže hmotnost se s úsměvem na tváři.

Houba je polypore, která roste na stromech, má velkou popularitu na východě. Tibetští mniši nazýval to dar od bohů pro všechny nemoci. Navíc léčivé vlastnosti Ganoderma byla opakovaně potvrzena řadou moderních studií. Výrobci používají svou schopnost snižovat hladinu cholesterolu a aktivovat lipolýzu.

To dává analýzu složení Chocolate Slim? Všech 6 složky jsou skutečně přírodní. Pochyb o tom, Goji a Acai bobule jako skandální, které byly kritizovány jako spalovači. Tato funkce se teprve musí prokázat (nebo vyvrátit). Co se týče dalších složek, které jsou zdravé a dobře projevit jako prostředek na hubnutí. Takže teoreticky koktejl by měly být účinné.

Mechanismus ztráty hmotnosti Chocolate Slim

Čokoláda štíhlý podporuje hubnutí tím, že stimuluje biochemické procesy:

 • chuť k jídlu je potlačen a ochota pohybovat a cvičení se zvyšuje;
 • v důsledku kalorií spotřebovává méně a strávil více;
 • tuky se spalují a již nejsou aktivně uložena v problémových oblastech,
 • blokuje chuť na sladké potraviny, takže přebytečné sacharidy tělo nedostane;
 • ve velkém množství produkuje endorfiny, které snesou ukončit jakoukoli hladovku.

Na rozdíl od některých zdrojů koktejl nemá ani projímadlo ani močopudné účinky. Funkce spalování tuku.

Co se týče výsledků – to je velmi kontroverzní téma. Podle výrobců Chocolate Slim umožní po dobu 1 měsíce, aby se odstranily 10 kg. Ale je to možné bez omezení ve stravě a další fyzické aktivity?

Kontraindikace Chocolate Slim

Bohužel, dokonce i přírodní ingredience nezachránila tento koktejl kontraindikace. Stejný Goji bobule Acai je známo, jak ovlivnit konkrétní orgán. A zelená káva a kakao jsou i bio, kteří si to nemůže dovolit.

Nedoporučuje:

 • těhotenství;
 • kojení;
 • 16 let věku;
 • stáří;
 • hypertenze; ​​
 • přecitlivělost na lék;
 • onemocnění gastrointestinálního traktu.

Proč výrobci neuvádějí v seznamu kontraindikací vážných poruch centrálního nervového systému a nespavosti? Jestliže osoba trpí poruchami spánku bude během jednoho měsíce konzumovat nápoj vyrobený z kakaa a zelené kávy, bude to jen zhorší problém. Takže ti, kteří jsou na pozoru energetických nápojů a kávy z nějakého důvodu, je třeba vzít v úvahu.

Návod k používání Chocolate Slim

V manuálu, že to není tak jednoduché, jak bychom si přáli. Zde je poradenství v oblasti používání originálního balení:

 • 2-3 lžičky práškového cukru a 200-250 ml vody / nízkotučného mléka horké;
 • aby během nebo po jídle; ​​
 • použít druhou polovinu dne, ale nejpozději 3-4 hodiny před spaním;
 • rychlost ztráta hmotnosti je 2-4 týdny.

Nicméně Network v různých zdrojů je tento dokument prochází fantastickou proměnou. Porovnávat:

 • ředit mléko není špatné pro hubnutí;
 • , aby se jen půl hodiny / 2 hodiny po jídle,
 • trvat nápoje alespoň 30 minut;
 • vypít 2 krát denně: po obědě a večeři místo – to se stává srozumitelnější mechanismus hubnutí, protože to vyžaduje značné dietní omezení

(!).

Hlavní věc je, aby poslouchat své vlastní pocity a jednat přesně podle návodu, který je dodáván s zakoupeného koktejl. Můžete dokonce najít recept, aby to doma, protože všechny ingredience jsou na prodej. Extrakty Ganoderma, Goji a Acai objednat na internetu, Chia semen nalezené v lékárně, a zelená kávová zrna a kakao koupit v každém supermarketu nebo specializované prodejně.

Pro výrobu domácí čokoládová štíhlý zelená kávová zrna zem, lehce smažené a vařené v cezve, jako překapávanou kávu. Kakaový prášek nalít horkou vodu a podaná po dobu 10 minut. Rostlinné extrakty a Chia jsou přijímána v minimálním množství (5 g) a vařit v šálku vroucí vody, nechal po dobu 2 hodin pod víkem. Pak mix 100 ml kávy, kakaa a 50 ml infuzního roztoku z této exotické.

Stojí za zmínku, že chuť tohoto domácí nápoj je velmi daleko od toho, co je k dispozici u výrobce. To a je jasné: značka je vytvořena v patentovaného, ​​přesně vypočte podle vzorce, možná s několika přísad, které nejsou uvedeny v kompozici, jak je jejich koncentrace je zanedbatelná. Další nevýhodou domácím možnost – na úkor všech jeho složek bude dražší než paketu připraveného prášku. Takže to není nutné provádět takové experimenty, pak bezděčně se na nemocničním lůžku.

Další doporučení Chocolate Slim

Podle doporučení odborníků a těch, kteří již tento nástroj zažil.

Před takovou extrémní a přitom chutné hubnutí nutností projít lékařskou prohlídku a poradit se s lékařem, zda můžete vypít takové koktejly. Měli byste kontaktovat terapeuta či endokrinologa. Chcete-li dát užitečné rady o používání plechovku na výživu nebo fitness trenér.

Pokud sportovat a chcete zachovat (nebo vytvořit) krásný svalovou úlevu, nebojte se zředit Čokoláda štíhlý mléko, protože je výborným zdrojem bílkovin. Ale přidejte cukr, a dokonce i jeho náhražky se nedoporučují.

Pití koktejl místo večeře, samozřejmě dobré, ale objektivně zhodnotit své vlastní schopnosti: budete moci spát po takovém osvěžující energie?

Sazba je stanovena individuálně. Spokojeni s výsledky po 2 týdnech? Příjem může být zastavena. Chcete pokračovat? Prosím, ne však déle než jeden měsíc.

S žádná dieta a sport zhubnout na čokoládový koktejl je obtížné.

Příkladné schéma použití:

 • Den 1: 1 čajová lžička prášku v 1 sklenici vody, pít po večeři,
 • 2-5 dní: 2 čajové lžičky, a to i po večeři;
 • 6. den a ještě dál: přidat stejnou dávku nebo po večeři, nebo místo něho.

Pokud zaznamenáte nežádoucí účinky, trik pozastavit.

Vedlejší účinky Chocolate Slim

O vedlejší účinky Chocolate Slim v oficiálních zdrojů říkají jen málo, ale tam stanoviska uvádějí, že je ztráta hmotnosti dostal hodně nepříjemné pocity. Nejběžnější:

 • gastrointestinální poruchy, jako v případech otrav:. Nevolnost až zvracení, průjem, knedlík v krku, nechutenství, atd;
 • závrať;
 • poruchy spánku;
 • namísto návalu síly, nervozita, podrážděnost, agresivita, změny nálad;
 • nebo druhý extrém letargie, apatie, snížený výkon.

Soudě podle názorů, někdy se to stane v následujícím způsobem. Po Šálek chutné (fakt) koktejlu asi čtvrt hodiny člověk pociťuje příliv sil, veselost, že je energický a šťastný (toto produkuje endorfiny). Nicméně, po 3-4 hodinách končí a restartuje nervový systém. Všechny síly, které byly v rezervách těla, strávil. V souladu s tím přichází apatii a nečinnost, když se nic chtít. Jste připraveni na měsíc tolerovat takové „houpačka“, v případě, že vás bude mít vliv?

O účinnosti Chocolate Slim můžete slyšet různé názory. Někdo v úctě k této čokolády – jeho chuť a kvality spalování tuků. A někdo zklamaně vypráví o vyhozené peníze, protože nebylo dosaženo žádného výsledku po doporučené kurz. Hodně záleží na individuálních vlastnostech organismu, původní hmotnosti a životní styl hubnutí. Pokud se nic nezmění ve stravě a zvýšit jejich fyzickou aktivitu, je nepravděpodobné, že tenký bude schopen pomoci zbavit se velkého počtu liber. Vše by mělo být provedeno v areálu. – jediný způsob, jak doufat štíhlou linii bez újmy na zdraví

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *