Bentolit nápoj pro hubnutí - kde koupit nejlevnější, jak to funguje?
Zprávy

Bentolit nápoj pro hubnutí – kde koupit nejlevnější, jak to funguje?

Už jsme psali o tom, Bentolit hlíny, popsal jeho vlastnosti a jak se používá. Bentolit je z různých typů v závislosti na převaze chemických prvků, například Bentolit sodíku, vápníku, draslíku a hliníku. I když hliník je přítomen v téměř každém Bentolit.

Pojem Bentolit mohou být považovány za v tahu, protože tento jemný prach, s názvem Bentolit jíl, montmorillonit, jíl, atd ve svém složení má za nečisté jíl, hydroalumination, které se rychle bobtná při interakci s tekutinami.

Termín montmorillonit je odvozen od názvu městečka Montmorillon (Francie). Tento jíl zde byla objevena v roce 1847.

P>

Předpokládá se, že Bentolit je z vulkanického

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

popela.

Vzhledem k tomu, starověku lidstvo používá jíl jak lokálně a uvnitř. Nicméně, ona opravdu má pozitivní vliv na zdraví a léčení některých chorob.

Vědci říkají, že nejprve oficiálně zaznamenané lékařské datové aplikace jílu odkazuje na 2500 před naším letopočtem Ačkoli nyní existuje mnoho vědeckých článků, které popisují užitečné využití hlíny a její účinnost pro tělo.

Co je to světlo Bentolit?

Bentolit se liší mezi výrobci, v závislosti na svém oboru. To má trochu jiné vlastnosti, které se určuje podle obsahu chemických látek, zejména sodík nebo vápník.

vysoký obsah vápníku dává světlejší barvu a vysokou sodný zvyšuje absorpční vlastnosti.

Všechny typy Bentolit obsahují velké množství dvou hlavních složek:

 • 50 až 60% oxidu křemičitého (SiO 2),
 • od 17% do 20% oxidu hlinitého (AI2O3).

To jsou průměrné hodnoty. Silikagel a oxid hlinitý jsou spojeny spolu s vodíkem a kyslíkem, s tím výsledkem, že jsou mikroskopické krystalické vrstvy (krystaly montmorillonitu).

Prostor vytvořený mezi každou vrstvu je schopen expandovat a absorbovat kapaliny.

hliník ve Bentolit je zcela bezpečné. Není to čistý hliník, který se používá při výrobě výrobků pro domácnost.

oxid

Hliník má negativní (iontový) elektrický náboj, který je těsně spojuje s dalšími minerály. Z tohoto důvodu se krystaly, které obsahují hliník, nejsou absorbovány do těla.

Zbývajících 20% z Bentolit kompozici zahrnují jod, zlato, mangan, molybden, palladia, platiny, selen, stříbro, zinek a desítky stopových prvků, z

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

nichž každý má jen velmi malou část, méně než 1%.

nejvyšší dávky jsou vápník, sodík, hořčík a draslík. Každý z nich může být až 3% celkové hmotnosti. Podle toho, který prvek je častější, takže na Bentolit a tzv.

světla Bentolit je univerzální, neboť jej lze použít nejen zvenčí, ale i uvnitř, aby detoxikaci organismu.

Mechanismus účinku Bentolit

Samozřejmě chápeme, že jakýkoli maska ​​s Bentolit jíl absorbuje nečistoty a jiné škodlivé látky na povrchu kůže a vlasů.

však, pokud jde o možnosti detoxikačních díky jedlé vápník Bentolit, mechanismus účinku je poněkud odlišný.

Je prokázáno, že na Bentolit aktivních molekul se silnou negativního náboje a velkým povrchem. Chovají se jako magnet a připoutat

k pozitivně nabitých molekul v těle, včetně některých toxinů.

Protože molekuly hlíny jsou příliš velké, aby projít střevní stěnou, těžké kovy nebo jiné toxiny nejsou absorbovány do těla. Procházejí trávicím systému, vázané spolu s molekulami hlíny.

Uplatňování Bentolit

Hliněné materiály jsou považovány za uzdravení od starověku. Bentolit má také celou řadu činností na různých částech těla.

Vzhledem k fyzikálním vlastnostem, to je absorpční hliník jíl phyllosilicate.

Po smíchání s vodou tvoří pastu. Používá se mimo jako čistící prostředek pro vlasy a pokožku a zevnitř. Existuje dostatek literatura ukazuje bezpečnostní světlo Bentolit na perorální použití.

1) Detoxikace aflatoxiny

světla Bentolit je vynikající pro detoxikaci. Pohlcuje negativně nabité toxiny, jako jsou aflatoxiny. Tyto chemikálie jsou jedovaté k lidem i zvířatům. V prvé řadě mají vliv na játra.

T-2 je trichothecen mykotoxin, který je přirozený vedlejší produkt plísní Fusarium.

Je známo, že u krys, které se na Bentolit po dobu 2 týdnů až do toxicity T-2, došlo k významnému zvýšení fekálního vylučování toxinu a pokles

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

ve svalech, která přímo odkazuje na léčebným účinkům světla z Bentolit.

V roce 1989, vědci ukázaly, že Bentolit může snížit obsah aflatoxinů ve vodě na 66% jejich původní koncentrace. Takže, Bentolit jíl je schopen adsorbovat tyto toxické látky.

V současné době již mnoho studií na zvířatech, a je známo, že při infikovány aflatoxiny světlo Bentolit částečně obnovuje funkci jater, nemá vliv na minerální metabolismus a zlepšuje reprodukční funkci.

Bentolit se mohou vázat přímo aflatoxiny přidávání do potravin, čímž se eliminuje jejich toxicitu a snižuje jejich biologickou dostupnost.

Bezpečnost dietní Bentolit osvědčil v různých studiích, tak u lidí. Kromě toho, že nemá vliv na koncentraci důležitých vitamínů a živin v krevním séru.

To je často používají lidé jako potravinový doplněk pro prevenci a léčbu aflatoxinů toxicity.

2) kov otrava

Některé toxické kovy v jistých formách a dávkách nebezpečné pro zdraví a život. Je známo, že otrava olovem je nebezpečný stav, pro člověka a dalších obratlovců způsobené zvýšenými hladinami olova v těle.

Olovo se střetává s různými tělesných procesů. To je toxický pro mnoho orgánů a tkání, včetně srdce, kosti, střeva, ledviny, reprodukční a nervový systém.

Například vědci přidány k prasatům krmivová

přísada montmorillonit po dobu 100 dní, což vede ke snížení koncentrace olova v krvi, mozku, játrech, kostech, ledvinách a dokonce i vlasy.

Světlo Bentolit snižuje biologickou dostupnost mědi a kadmia. Ta je velmi toxický kov, běžně vyskytují v průmyslových pracovištích.

Expozice kadmia způsobuje oxidační stres v těle, zatímco montmorillonit, se zavádí do stravy, negovat oxidační poškození v játrech a ledvinách. Proto světlo Bentolit lze považovat za spolehlivý doplněk stravy pro otravu kovy.

3) Detoxikace pesticidů

Bentolit Zabraňuje pesticidy a herbicidy. Ze všech organochlorových pesticidů patří mezi perzistentních organických znečišťujících látek.

Jsou velmi toxické a biologicky udržitelný. Ale nejvíce negativní vlastností je sklon se hromadit v lidském těle.

Bentolit je schopen absorbovat pesticidy díky své kationtové povahy. Je to dobré pro endrin a dokonce parakvatem.

Parakvat je vysoce toxický herbicid pro savce, včetně lidí. Po chybného příjmu paraquat ve vysoké dávky může dojít jater, srdeční selhání nebo selhání ledvin, až do smrti.

V menší dávky objevují problémy s dýcháním, poruchy funkce ledvin, zřídka žloutenka nebo nekrózu nadledvinek.

V případě otravy pesticidy, doporučuje se provést výplach žaludku s roztokem Bentolit, který se používá jako sorbent se snížily účinky toxinů v těle.

4) Léčení nemocí gastrointestinálního traktu

Flora střeva je komplexní interakce mikroorganismů. Tyto bakterie jsou užitečné: oni kvas vlákno na mastné kyseliny s krátkým řetězcem, syntetizovat vitamin B a K, a také vliv na metabolismus žlučových kyselin, sterolů a xenobiotik

.

I když je světlo Bentolit může absorbovat organické a anorganické materiály, v gastrointestinálním traktu, to nemá vliv minerálního metabolizmu a vstřebávání látek.

Použití Bentolit uvnitř po dobu alespoň 1 měsíce, zvyšuje množení kvasinek mikroflóry tlustého střeva. Při zvýšené aktivitě střevní flóry Bentolit rovněž napomáhá vstřebávání živin.

Poměrně běžná porucha střeva je syndrom dráždivého tračníku. To může způsobit nadýmání, průjem nebo zácpa. Bentolit nelze odstranit bolest nebo pocit nepohodlí, ale zlepšuje integritu střevní sliznice. [Zdroj]

5) Hubnutí

Existuje teorie, že Bentolit podporuje hubnutí. Již víte, že se váže s těžkými kovy a dalšími chemikáliemi a mohou obrátit ven. Ale je tu ještě něco jiného.

V jedné studii u krys dostaly jídlo s vysokým obsahem tuku, a Bentolit. V důsledku toho bylo zjištěno, že krystaly montmorillonitu mají vlastnosti tuků. Čím více tuku prochází trávicím traktu krys, tím více se nevstřebává.

Můžeme říci, že montmorillonit je schopen prevenci obezity a přidružených nemocí způsobených vysokým obsahem tuku ve stravě.

6), kůže a vlasy

Na vnější použití Bentolit bylo napsáno hodně. Po mnoho staletí se používá ve formě masek na vnější straně kůže z různých problémů.

S hydratační krém, to je použito v alergické kontaktní dermatitidy. To může působit jako bariéra v převodu toxické organické sloučeniny přes kůži, který se přímo indikuje její ochranný účinek.

Někteří výrobci ochranu proti slunečnímu záření světlo přidat Bentolit do svých výrobků. V tomto případě se zvyšuje odolnost proti vodě a urychluje absorpci krému.

Kromě toho, ochranu proti slunečnímu záření, obsahující určitý podíl Bentolit jílu je účinnější ve srovnání i s krémy nejvyšší koncentrací ochranu proti slunečnímu záření filtrů.

Bentolit pomáhá rány kožní vředy a léčit rychleji. V některých zemích se již dlouho používá jako čistící prostředek a péči o vlasy. Absorbuje tuky, a proto se používá jako suchý šampon.

7) Akné

To je nejčastější kožní onemocnění u dospívajících a dokonce i u dospělých. Akné lidé často používají jíl, protože to může absorbovat nadměrnou tvorbu mazu, toxiny a nečistoty z povrchu pokožky.

I když je účinnost Bentolit jílu pro akné není dosud prokázáno, že i nadále používat, protože rychle schne a dobře pokožku a jemně exfoliuje vrchní vrstvu.

Kromě mnoha použitích Bentolit jedním z nejslibnějších v kosmetice. Rozptyl světla hraje důležitou roli při kosmetické účinky. Vědci pozorovali difúzní a oscilační lehké dopravu ve vodných koloidy Bentolit.

Optické vlastnosti Bentolit jílu mohou být užitečné pro jejich použití v kožních krémech a jiných kosmetických prostředcích.

8) Antibakteriální aktivita ​​H3>

V současné době výrazně zvýšil počet bakterií rezistentních vůči antibiotikům. Mnoho syntetických antibiotika prostě nejsou účinné a vědci se snaží najít nové fyzické nebo bylinných antibakteriálních látek.

Nejen Bentolit, ale i jiná přírodní geologické minerály mají antibakteriální vlastnosti, tak, že brzy může být nová terapeutická činidla.

Je známo, že je účinný proti montmorillonit Kalifa a Escherichia coli. A při namočení vodou zabíjí široké spektrum bakterií.

Antibakteriální vlastnosti mohou být výsledkem fyzikálních nebo chemických interakcí jílu s bakteriemi.

Vedlejší účinky světla Bentolit

Lokální aplikace Bentolit se neliší od jakéhokoli hlíny.

Další informace o Bentolit hlíny lze najít zde.

Ale s domácí spotřebu jsou možné nežádoucí účinky:

 • Bolest v břiše;
 • zácpa;
 • nevolnost;
 • Zvracení;
 • letargie;
 • Nízká hladina draslíku (hypokalémie);
 • Dehydratace;
 • bolesti hlavy;
 • Bolest v těle;
 • bolesti svalů;
 • Tuhost kloubů;
 • Nadýmání.

Jak montmorillonit na kůži?

již napsal, montmorillonitový jíl obsahuje řadu minerálů, včetně vápníku, železa, hořčíku, draslíku, manganu, oxid křemičitý a sodík. Jeho jedinečnost spočívá v jeho struktuře.

Bentolit má velkou povrchovou plochu, která se skládá z velmi malých záporně nabitých částic. Tyto částice jsou ideální pro tahání pozitivně nabité nečistoty a toxiny z povrchu kůže.

Vzhledem k tomu, elektrické vlastnosti tohoto jílu, předpokládá se, že má všechny výhody pro péči o problematickou pleť. Vzhledem k měkké textury prostředky s Bentolit, které pomáhají odstraňovat nečistoty z kůže, rozšířit póry obličeje a vytáhnout nečistoty nadměrnou tvorbu mazu.

chemicky a strukturně, má Bentolit jíl plochý tvar s záporných nábojů na ploché povrchy a pozitivní náboje na okrajích. Proto je záporný náboj je mnohonásobně silnější než kladným nábojem.

Jeden gram Bentolit do úplné disperze má plochu asi 800 m2. Čím větší je plocha povrchu jílu, tím více energie pro sběr pozitivně nabité částice a toxiny.

jsou postaveny z množiny částic drží pohromadě elektrickými vazbami. Elektrické napětí je to, co drží atomy a molekuly dohromady. Všechny chemické vazby a reakce jsou závislé na elektrické síly. Každý živý organismus může být považována za mimořádně složité elektrického systému.

koloidní částice jsou agenti stimulace a transformace, které jsou schopné pojmout a uvolňování energie na impulz. Přirozeným magnetickým účinkem přenáší tuto sílu do těla a pomáhá jí obnovit během nemoci.

Použití Bentolit vnější doma

světlo Bentolit a jakékoliv jiné jíl, smísí s vodou až do konzistence hořčice nebo zakysanou smetanou (obvykle 2 díly vody na 1 díl Bentolit).

Tato pasta může být aplikován na včelí a bodnutí komárem, řezy, pupínky apod jakmile uschne, budete cítit, že napíná kůži. Tento efekt může pokračovat, dokud není úplně suchý. Potom se jíl musí odstranit s teplým, vlhkým hadříkem nebo brankoviště s teplou vodou.

Pokud chcete, aby bylo dosaženo chlazení a uklidňující účinek, například popálenin, škrábance a modřiny, pokrývají pasty s vlhkým hadříkem nebo plastové fólie, takže nemohla rychle vyschnout.

Maximální Bentolit může být aplikován jednou nebo dvakrát denně. Dokonce si můžete zaparkovat na místě poškození během noci, pokud je to žádoucí. Navzdory tomu, že hlína nevysychá v plastovém sáčku, někteří lidé raději nahradit ho dvakrát denně.

Tímto způsobem můžete rychle hojí popáleniny mírné, že zmizí doslova 2 – 3 dnů. Ostatní lidé používají Bentolit i jako dětský zásyp s tím, že vyrážka a zčervenání zmizí těsně před další změnou plenky.

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...